Відеовивеска для Цитрус на Хрещатику

Які ж то цитруси:

Цитрус – це мережа магазинів із продажу електроніки. Цитрус – це багато смартфонів, ноутбуків і навіть електросамокатів. Цитрус – це динаміка. Цитрус – це чотири акції о 9:40, дві акції о 13:43, і ще одна о 13:44 (бо треба).

А Хрещатик – це архітектура, яка не змінюється. Потрібно було поєднати розжарений маркетинг Цитрусу із лінивою прохолодою Хрещатика.

Цитрусовий відділ маркетингу вирішив робити це, встановивши LED-екран на фасаді історичної будівлі. Для цього клієнт і звернувся до нас.

Забаганки Цитрусу:

Перше. Хрещатик – це багато повітря і сонця. Сонячне світло – один із ворогів дисплеїв. Ти можеш придумати найяскравіший креатив, але заховати сонце за парасолькою трішки складніше. Працюємо над яскравістю модулів.

Друге. Щодо встановлення вітрин над магазинами йде священна війна. Воюють переважно пуристи від світу міської архітектури і маркетологи. Перші гніваються в Фейсбуці, другі не хочуть злити перших. Міська влада дивиться на це зі сторони і, якщо все ок за документами, дає дозвіл. Робимо вітрину, яка не калічить архітектуру.

Третє. У маркетинговому відділі Цитруса працюють надлюди і ці надлюди працюють ефективно, коли сидять поруч. Налаштовуємо софт таким чином, щоб промо можна було запускати віддалено.

Як ми працювали над забаганками Цитрусу:

Наш відділ розробки отримав бриф від клієнта. Потім бриф від київської міської влади (ну гаразд, не бриф – а «Порядок розміщення рекламних засобів у м.Києві» і не отримали, а знали напам’ять, тому що реалізували сотні схожих кейсів).

У результаті вивіска кріпиться не на сам будинок, а чіпляється на фасад магазину. Цей фасад незалежний від архітектури будівлі.

Будівля лимонного відтінку, а брендинг Цитруса виконаний в апельсинових кольорах. На екран світить сонечко. Використали LED-модулі із найбільшим показником яскравості. Клієнт не просто побачить цитрусові креативи в потоці реклами, а й відрізнятиме лимонний будівлі від апельсинового у промо.

Цитрусові результати:

Цитруси, які не псуються на сонечку. Світлодіодні модулі з максимальною яскравістю зберігають кольоровість креативу навіть у полудень. 

Контейнери для цитрусового креативу стоять, де потрібно. Повна відповідність Порядку розміщення рекламних засобів у м.Києві.

Віддалене керування поставкою цитрус-реклами. За це відповідає контролер дисплею від Nationstar.

Факти:

Розмір дисплею – 14.5 квадратних метра.

Крок пікселю – Р10. Текст читається з віддалення шести метрів.