Виробник світлодіодної продукції ► 10 років на ринку України | Flylights

пн-пт 9:00-21:00
сб-нд 9:00-20:00

Про компанію Flylights

Українська компанія Flylights входить у групу компаній UTEC Group. Ми спеціалізуємося на комплексних рішеннях з виробництва, монтажу й сервісного обслуговування світлодіодних LED-екранів і вивісок, рухомих рядків, а також іншої LED-продукції, яка допоможе виділити ваш бізнес і привабити більше клієнтів.

За більш ніж 9 років успішної роботи компанія реалізувала понад 2 000 різноманітних проектів: починаючи зі звичайного червоного рухомого рядка й закінчуючи нестандартним, великим, повнокольоровим світлодіодним LED-екраном.

Власне виробництво компанії розташоване в Києві. Кваліфікований персонал Flylights використовує тільки перевірені технології та деталі, завдяки чому наші клієнти отримують якісний продукт із гарантією та технічною підтримкою.

Мета компанії — запропонувати українському споживачу сучасний продукт. Тому наш дослідний відділ постійно стежить за нововведеннями на ринку LED-технологій. З переліком реалізованих проектів Flylights на українському ринку ви можете ознайомитися в розділі «Проекти».

У нас ви можете придбати як окремі деталі, так і готові продукти «під ключ». Асортимент продукції дуже широкий: рухомі рядки (монохромні, повнокольорові), відеовивіски, зовнішні/внутрішні екрани, табло обміну валют, аптечні хрести, відеоборди, медіафасади, відеосітілайти, рекламні щити для стадіонів, нестандартні проекти й багато іншого. Ми допоможемо підібрати оптимальне рішення саме для вашого бізнесу, з оптимальним співвідношенням ціна/якість.