Табло обмена валют

Основний плюс LED-табло обміну валют — його видно вже з 200–250 метрів. Коли людина шукає, де може обміняти валюту, такий пристрій буде для неї своєрідним маяком. Також вона одразу зможе порівняти курс у вас і в конкурентів, розташованих поруч. З LED-продукцією зміна курсу валют забере у вас не більше ніж 10 хвилин.

Табло обміну валют MT153-2
Світлодіодне табло складається з монохромних модулів трьох різних кольорів, для візуального розділу екрану на зони: назву, абревіатура валюти, актуальний курс. Можлива комбінація з модулів червоного, синього, зеленого, білого, жовтого кольорів. Кількість валют вказує замовник. Табло валют виготовляється індивідуально.

Табло обміну валют MT027-3
Це одноколірне табло обміну валют складається з двох частин: верхня частина призначена для розміщення інформації про банк/пункт обміну валют, нижня частина — для трансляції курсу валют. Для створення комірок використовуються одноколірні модулі (можливі кольори: синій, червоний, зелений, білий, жовтий). Це табло виготовляється індивідуально, за потребами замовника (кількість валют може змінюватися).

Табло обміну валют MT153-3
LED-табло обміну валют складається з однокольорових модулів (можливі кольори: червоний, білий, синій, зелений, жовтий). Металевий корпус виконує роль розділювача між валютами. Кількість валют залежить від ваших побажань. Порядок валют, їх абревіатура встановлюються за бажанням клієнта. Табло валют виготовляють індивідуально, за потребами замовника.

Табло обміну валют PT087-4
Повнокольорове світлодіодне табло обміну валют складається з SMD-модулів, захищених ударостійким склом. Ця технологія дозволяє транслювати не тільки курс валют, але й текстову інформацію, репортажі зі світових фондових бірж, яскраві відеоролики. Це табло обміну валют може бути як одностороннім, так і двостороннім. Виготовляється індивідуально, за потребами замовника.

Табло обміну валют MT027-5
Дане монохромне табло складається з трьох частин: верхня частина призначена для розміщення інформації про банк/пункт обміну валют, друга частина – для позначень «купівля/продаж», третя частина – для трансляції курсу валют. Перша і третя частини складаються з однокольорових модулів (червоний, синій, зелений, білий, жовтий). Дане табло виготовляється індивідуально, кількість валют може змінюватися.