LED-кабінет: особливості, переваги та область застосування
28.12.2019 10:41

Існує кілька способів кріплення світлодіодних модулів – елементів, з яких складається світлодіодний екран. Одним з найпоширеніших є кабінет – це пристрій, який складається з каркаса, на який за допомогою елементів кріплення встановлені плати зі світлодіодами, з’єднані шлейфами, а також блок живлення, система охолодження і пристрій прийому цифрового сигналу. При необхідності, кілька кабінетів з’єднуються між собою, утворюючи екран. У розібраному вигляді кабінети поміщаються в компактні мобільні кейси. У такому вигляді їх зручно транспортувати і оперативно збирати безшовний дисплей прямо в “гарячій точці”:
• в концертному залі;
• на виставці, презентації;
• на фестивалі, ярмарку та ін.
Це зручне рішення, якщо екран потрібен на конкретний період часу, тому простіше, вигідніше і зручніше замовити оренду кабінетів для збірного екрану, ніж купувати пристрій під одну подію.
Корпус кабінету виконується з різних матеріалів:
• сталь;
• алюміній;
• комбінований варіант (алюміній+пластик, сталь+алюміній).
За типом обслуговування кабінет світлодіодного модуля ділиться на фронтальний (з боку екрану) і тильний (з боку периферії).
Стандартні розміри кабінету – 96х96 см, але зустрічаються й інші параметри.
Однією з головних особливостей кабінету є його велика вага, тому зазвичай під екран, зібраний з таких елементів, готують міцну металеву основу.
Якщо вас зацікавила послуга оренди екранів, звертайтеся до компанії Flylights – ми пропонуємо вигідні умови і якісні екрани.