ТОП-3 світлодіодних продукту, які змінять бізнес

Якщо ви часто замислюєтеся над питанням ефектної подачі інформації, креативності та оптимізації, то варто звернути свій погляд у бік світлодіодної продукції. Те, що колись здавалося дорогим і недоступним, сьогодні входить в наше повсякденне життя, приносячи нові можливості, красу та зручність.

Отже, ми пропонуємо кілька варіантів, які однозначно стануть «родзинкою» будь-якого бізнесу: чи то магазин, салон краси або ресторан.

Універсальна вивіска — LED-екран:

- можна демонструвати рекламні ролики, корисну інформацію, транслювати телебачення;
- підійде для оформлення інтер'єру «рухомими» стінами, коридорами.

Тому LED — універсальна рекламна поверхня, яка оновлюється за бажанням господаря. Не потрібно замовляти рекламну атрибутику до події, щоб повідомити відвідувачам свіжу інформацію, просто замініть ролик на екрані.

Електронні табло бувають зовнішніми і внутрішніми, для екстер'єру та інтер'єру відповідно. Вони також розрізняються «кроком пікселя» — відстанню між світлодіодами, від якого залежить чіткість зображення. Покупець може вибрати параметри екрана під себе, в залежності від потреб та бюджету.

Прозора медіавітріна

Популярна в Азії та Європі світлодіодна медіавітріна — прозорий екран, на якому можна показувати відео. Це вкрай ефектний і стильний рекламний майданчик, а також дизайнерська деталь, яка додає футуристичний вигляд будь-якому приміщенню. Вона одночасно привертає увагу глядача яскравим відеорядом і не заважає огляду, створюючи ефект відкритого простору.

Мобільна медіастійка

Якщо вам необхідний невеликий рекламний екран під прайс-ліст, меню, сезонні пропозиції або акції, скористайтеся медіастійкою. Це компактний та мобільний пристрій, який легко встановлюється і використовується. Ви можете змінювати відеоряд за вашим бажанням, а також вибрати форму і зернистість зображення відповідно до ваших прагнень.

10.12.2018

Назад