SALE! -10, -20, -30%. Обирай власну знижку на LED-екран

Навесні розквітає не тільки природа, а й бізнес. Виробник сучасних вітчизняних світлодіодних екранів Flylights підготував яскраву акцію. Скористувавшись цією нагодою, ви допоможете своєму бренду засяяти — з 15 по 31 травня оформляйте попереднє замовлення на повнокольорові LED-екрани і рухомі рядки від Flylights та отримуйте смачну знижку.

Умови

Замовляйте сьогодні й отримуйте товар за вигідною ціною. Повнокольорові LED-екрани: замовлення сьогодні з відвантаженням через 2 місяці — знижка -20%, з відвантаженням через 3 місяці — -30%. Рухомі рядки: замовлення сьогодні з відвантаженням через 2 місяці — знижка -10%, з відвантаженням через 3 місяці — -20%.

Чому це вигідно

Крім очевидної економії грошей, ви отримуєте такі переваги:

  • якісний продукт з повним комплексом обслуговування;
  • час для підготовки перед монтажем;
  • бонусний відеоролик в подарунок.

Хочете дізнатися більше?

Щоб дізнатися всю інформацію про пропозицію, зверніться будь-яким зручним для вас способом: через телефон, соціальні мережі, електронну пошту. Окрім повної інформації про акцію та нашу продукцію, ви зможете:

  • підібрати з менеджером Flylights відповідне LED-рішення;
  • розробити з дизайнером привабливий візуальний проект і створити бонусний відеоролик для бренду, який ви зможете запустити на новому екрані відразу після установки.

Пишіть, телефонуйте, стукайте — фахівці Flylights допоможуть вашому бізнесу засяяти!

15.04.2019

Назад