Ми отримали сертифікат ISO 9001:2015

27 квітня наша компанія отримала офіційне підтвердження відповідності світовим стандартам якості — сертифікат ISO 9001:2015 «Система управління якістю. Вимоги», визнаний у понад 150 країнах світу.

«Уся наша команда пишається цим. Ми доклали багато сил і дуже раді визнанню, яке підтверджує результати нашої роботи. Якість продукції та сервісів, а також здорова конкуренція — основні цінності компанії. Саме тому було вирішено отримати міжнародну сертифікацію, яка стала важливою сходинкою до запровадження нових, ще більш якісних послуг і сервісів, які надає наша компанія. Цей документ підтверджує високий професійний рівень менеджменту, відкриває нові можливості для розвитку компанії та персоналу», — зазначив директор Flylights Юрій Скрипник.

Сертифікація ISO 9001:2015 не є обов’язковою. Підприємства самі ухвалюють рішення про її отримання та впровадження. Вона сприяє створенню умов, коли ймовірність помилок у робочому процесі зводиться до нуля, а також підтверджує високий рівень продукції та сервісів, і, відповідно, надає клієнтам і партнерам гарантію якості співпраці з компанією.

05.05.2018