ІІІ Український Форум «Шовкового шляху»

16 листопада у дворику чемпіонів на НСК «Олімпійський» пройшов ІІІ Український Форум «Шовкового шляху», присвячений успішній українсько-китайській співпраці.

В рамках форуму була представлена виставка за участю китайських корпорацій, а також галузеві панельні сесії: динаміка українсько-китайського співробітництва, розвиток альтернативної енергетики, інвестиції, ІТ та інновації. Заслуга даного Форуму в створенні виняткової можливості для залучення інвестицій і реалізації конкретних проектів в аграрній, енергетичній, транспортно-інфраструктурної сферах.

Компанія Flylights виступила LED-партнером форуму, надавши в спікер-зону два LED-екрани розміром 384 на 256 см з кроком пікселя Р5.

Варто зазначити, що для партнерських програм ми надаємо послуги «під ключ». Наші фахівці знімають всі турботи з організаторів: від доставки та монтажних робіт до організації онлайн-трансляції презентацій або відеоматеріалів. Модульні конструкції LED-кабінетів, які складаються з SMD-модулів, дозволяють збирати світлодіодні екрани різних конфігурацій і розмірів. Крім того, в компанії сформовано дизайнерський відділ з досвідчених фахівців 2D-, 3D-дизайну і videomotion, який створює якісний візуальний і рекламний контент: анімовані ролики, статичні та динамічні тексти, відображення логознаків, анонсів та іншої інформації.

20.11.2018

Назад