Array ( [0] => Array ( [title] => 1 [news_text] => 26–27 травня на столичному ВДНГ пройшов єдиний фестиваль нових автомобілів в Україні — New Cars Fest 2018. ) [1] => Array ( [title] => 2 [news_text] => Цього року на ньому було представлено більш як шістдесят машин. Подивитись і покататись на авто прийшли майже 10 тисяч відвідувачів. ) [2] => Array ( [title] => 3 [news_text] => Родзинкою фестивалю стала пряма трансляція Гран-прі Формули-1, яка була можлива завдяки великому екрану власного виробництва Flylights. Поціновувачі автоспорту із задоволенням спостерігали за динамікою та видовищністю трансляції, а якість передачі кольорів і яскравість екрану сприяли цьому. ) [3] => Array ( [title] => 4 [news_text] => Компанія Flylights пишається тим, що змогла не просто продемонструвати якість української LED-продукції, але й внести свою частку в підтримку автомобільного спорту. ) )

Гран-прі Формули-1 на екрані Flylights

26–27 травня на столичному ВДНГ пройшов єдиний фестиваль нових автомобілів в Україні — New Cars Fest 2018.

Цього року на ньому було представлено більш як шістдесят машин. Подивитись і покататись на авто прийшли майже 10 тисяч відвідувачів.

Родзинкою фестивалю стала пряма трансляція Гран-прі Формули-1, яка була можлива завдяки великому екрану власного виробництва Flylights. Поціновувачі автоспорту із задоволенням спостерігали за динамікою та видовищністю трансляції, а якість передачі кольорів і яскравість екрану сприяли цьому.

Компанія Flylights пишається тим, що змогла не просто продемонструвати якість української LED-продукції, але й внести свою частку в підтримку автомобільного спорту.

11.06.2018