Flylights на виставці RemaDays у Варшаві

Практично відразу після виставки AV-технологій Integrated Systems Europe 2019, яка проходила в Амстердамі з 5 по 8 лютого, наша команда вирушила підкорювати Польщу на міжнародній виставці друку і реклами RemaDays Warsaw.

RemaDays Warsaw 2019 є найбільшою виставкою реклами і друку в Польщі і другою за величиною в Центральній і Східній Європі. Вона проводиться у найбільшому виставковому центрі Варшави Ptak Warsaw Expo. Загальна площа виставки близько 25 000 квадратних метрів, яка об'єднує понад 760 експонентів. За офіційними даними шоу в цьому році відвідали 21 000 відвідувачів з ОАЕ, Великобританії, США, Туреччини, Італії, Індії, Пакистану, Японії, Південної Кореї, Китаю, Східної та Північної Африки, а також інших частин світу.

Flylights вперше став експонентом RemaDays у Варшаві, незважаючи на те, що українська виставка RemaDays Kyiv вже кілька років не проходить без участі нашої компанії в якості учасника, а також LED-партнера.

Дебют компанії на польській арені пройшов успішно. На стенді була представлена світлодіодна продукція власного виробництва: LED-екрани з різним кроком пікселя зовнішнього і внутрішнього застосування, зразки SMD-плат. Родзинкою виставкової композиції став акваріум, наповнений водою, в якому розмістилися світлодіодні модулі, що працюють. До речі, для них був підготовлений тематичний відеоконтент - плаваючі рибки. Така подача виглядала яскраво й оригінально.

20.04.2019

Flylights на RemaDays в Варшаве 2019
Назад