Світлодіодна продукція Flylights ► Біжучий рядок, LED екран, інформаційне табло | Світлодіодна реклама

пн-пт 8:00-21:00, сб-нд 9:00-20:00

пн-пт 8:00-21:00,
сб-нд 9:00-20:00

Повнокольоровий екран

Яскравість — супутник популярності. Високотехнологічний повнокольоровий екран привертає увагу та створює позитивне враження у глядача. LED-екран робить рекламу «соковитою», додає фарб в інтер'єр або екстер'єр, виділяє бренд серед інших.

Детальніше

Світлодіодний медіафасад

Сучасні медіафасади — це сміливе та вражаюче дизайнерське рішення, яке виділить будь-яку будівлю на тлі сусідніх. Переливаючись яскравою LED-ілюмінацією, медіафасад притягує увагу перехожих, збільшуючи кількість відвідувачів.

Детальніше

Медіавітріна

Додайте яскравості бренду. Не так просто обійти стороною насичену картинку медіавітріни, яка «чіпляє» погляд. Це сучасний та ефективний спосіб освіжити образ вашого продукту й зацікавити ним покупців.

Детальніше

Повнокольоровий екран

Яскравість — супутник популярності. Високотехнологічний повнокольоровий екран привертає увагу та створює позитивне враження у глядача. LED-екран робить рекламу «соковитою», додає фарб в інтер'єр або екстер'єр, виділяє бренд серед інших.

Детальніше

Світлодіодний медіафасад

Сучасні медіафасади — це сміливе та вражаюче дизайнерське рішення, яке виділить будь-яку будівлю на тлі сусідніх. Переливаючись яскравою LED-ілюмінацією, медіафасад притягує увагу перехожих, збільшуючи кількість відвідувачів.

Детальніше

Медіавітріна

Додайте яскравості бренду. Не так просто обійти стороною насичену картинку медіавітріни, яка «чіпляє» погляд. Це сучасний та ефективний спосіб освіжити образ вашого продукту й зацікавити ним покупців.

Детальніше

LED-екрани, вивіски, світлодіодні табло від виробника

Сфера використання

HoReCa (ресторани, бари)

Яскравість на максимум! У ресторани та кафе ходять за враженнями. Використавши в оформленні сучасну світлодіодну продукцію, ви додасте унікальності та виразності вашому закладу.

DOOH, оператори реклами

LED - це реклама, яка запам'ятовується. Ефективність світлодіодного маркетингу доведена на практиці. Яскрава інформативна картинка «чіпляє» і розширює коло потенційних клієнтів вашого бренду.

Житлові комплекси

Зручність в кожній деталі. Універсальна й дієва, світлодіодна продукція знайде вдалі застосування в житлових комплексах - від ефектного дизайну приміщень до корисних мешканцям інформаційних табло.

ТРЦ, бізнес-центри

Виділяйтеся. LED зробить торговий центр привабливим і унікальним. Щоб відрізнятися від конкурентів, створіть вражаючий і яскравий дизайн із застосуванням світлодіодних екранів, вивісок, фасадів.

Магазини, торгові точки

Барвиста реклама розвиває бізнес. Додайте LED-екран або вивіску на вашому магазині, та ви відразу помітите, що клієнтів стало більше - їх привертає яскравий відеоряд на якісних екранах.

Нічні клуби

Розфарбуйте ніч у кольори свого клубу. Створити атмосферу вечірки, підірвати яскравістю екстер'єр та інтер'єр - все це можливо з LED-продукцією. LED - це нескінченна кількість стильних рішень для нічного клубу.

Інші сфери

Місія

Наша місія полягає в прагненні робити все для зростання, розвитку й досягнення високих цілей нашими клієнтами та партнерами. Ми не зупиняємося ні перед чим, швидко ростемо, досліджуємо та розвиваємося. Втілюємо досвід і знання в інноваційних технологіях, продуктах і послугах.

Цінності

Клієнторієнтованість

Націлені на побудову довготривалих взаємин з клієнтами й партнерами. Передбачаємо їхні потреби, ділимося своїм досвідом і знаннями.

Інноваційність

Постійно навчаємося, експериментуємо й розвиваємося, щоб надавати своїм клієнтам тільки якісний і сучасний сервіс.

Професіоналізм

Працюємо відповідно до міжнародних вимог. Втілюємо досвід і знання на практиці, пропонуємо гнучкий підхід до замовлень і потреб клієнтів. Ефективно використовуємо час та інші ресурси.

Цілеспрямованість

Ставимо високі цілі й активно працюємо над їх досягненням у рамках чітко встановлених термінів.

Командність

Ми — одна команда, яка працює для досягнення спільної мети. Кожен співробітник — це компанія, а компанія — співробітник.

Залишити заявку

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

Будь ласка, вкажіть Ваш e-mail

Новини

Чим LED-екрани кращі за LCD-монітори

Сьогодні можна з упевненістю стверджувати, що епоха LCD-дисплеїв минула, на їх місце прийшли інші, більш сучасні та зручні технології, такі як LED. Чим же відрізняються типи цих пристроїв, що саме послужило причиною зміни поколінь?

У Києві пройшла лекція бізнес-експерта Кевіна Гаскелла

Британський експерт Кевін Гаскелл розповів про мистецтво комунікації і мотивації в своїй лекції «Як об’єднати команду і досягти екстраординарних успіхів в бізнесі».

Як забезпечити безпеку і зручність використання світлодіодних екранів

Хочете, щоб ваш екран пропрацював довго і якісно? Про це ми розповімо сьогодні в нашій статті.

Інші новини

Для чого потрібна світлодіодна реклама?

Барвиста реклама для всіх

Наша світлодіодна продукція додасть будь-якому бренду яскравих особливостей, які запам’ятаються. Як блискуча іграшка, вона привертає увагу людей будь-якого віку грою барв на екрані. Хочете повідомити про свій продукт, справу, послугу всьому світу? Тоді LED-екрани — це те, що стане в пригоді вашому бізнесу. Ми віримо, що інновації в рекламі є ключем до успіху та пропонуємо переконатися в цьому — наші товари є популярними в Україні та за її межами. Рекламна світлодіодна продукція універсальна й підходить не тільки для просування, але й для декорування, трансляцій тощо.

LED-ПРОДУКЦІЯ ВАМ НЕОБХІДНА, ЯКЩО:

 • ви хочете, щоб ваш бренд «засяяв»;
 • потрібна реклама/фасад/вивіска, яка приваблюватиме якнайбільшу аудиторію;
 • потрібна вражаюча вивіска, яка має дорогий вигляд;
 • ви вирішили встановити екран для регулярної трансляції відео;
 • потрібно прикрасити стіни будівлі;
 • ви прагнете виділятися серед нецікавих конкурентів.
У цьому унікальність LED-продукції: вона виконує одразу декілька функцій, до того ж її можна «перепрофілювати». Легко перетворити рекламу на монітор, а монітор — на декоративний елемент. Цікавіше, ніж простий білборд, чи не так?

Де розміщується LED-продукція?

Встановлюйте світлову рекламу на будь-якій поверхні з відповідною площею та доступом електроживлення! Створіть відеотунель, в якому транслюватиметься ваша реклама, чи встановіть електронне табло, на якому демонструватимуться спортивні шоу, — ми підготували багато сучасних рішень для бізнесу. Розміщуйте світлодіодну продукцію:

 • на фасадах, фронтонах, входах у будівлю;
 • як величезні екрани на концертах, виставках, фестивалях;
 • всередині приміщень як декор, інформаційні табло, вивіски й рухомі рядки;
 • як навігаційні елементи у великих будівлях зі складним плануванням: вокзалах, офісах, житлових комплексах.

ЧОМУ КУПУВАТИ LED В УКРАЇНІ - ВИГІДНО?

Вітчизняний ринок ще не перенасичений відеорекламою, а тому красивий екран, на якому транслюється ваш ролик, приверне значно більше уваги, ніж статична картинка. Крім того, час дорогої реклами на світлодіодах минув, зараз це цілком доступний і поширений спосіб заявити про свій проект. Ми пропонуємо конкурентні ціни та якісний сервіс – вам не треба замовляти дорогі деталі з-за кордону й окремо шукати фахівців — усі складники для LED-продукції від Flylights виробляються в Україні. Якщо виникли запитання чи несправності, ми швидко вирішуємо проблему.

Сучасний підхід до медіа

Flylights — це виробник світлодіодної продукції, який прагне змінити українську рекламу. За словами експертів, до середини 20-х років XXI століття LED домінуватиме на ринку. Ми створюємо продукцію, яка за якістю та сучасністю не поступається зарубіжним аналогам. Наші фахівці постійно працюють над підвищенням рівня якості. Клієнти можуть придбати як готові вироби, так і індивідуальні рішення, створені за їхнім задумом: буде це нестандартна світлодіодна вивіска чи величезний екран.

Переваги співпраці з Flylights

Світлодіодна продукція нашого бренда й робота з нами мають низку безперечних переваг:

 • окупність. Статистика демонструє прибутковість такої реклами вже через 4–6 місяців після розміщення*;
 • висока якість деталей;
 • якісний сервіс, віддалене керування та оперативна заміна деталей у разі несправностей безпосередньо від виробника світлодіодної продукції;
 • орієнтація на інновації та вимоги українського ринку;
 • безперервна трансляція відеоряду за будь-якої погоди й пори доби;
 • гнучкі ціни, комплексні рішення та індивідуальний підхід.
*окупність залежить від низки факторів: місце розміщення, розмір, якість відеоряду тощо.

Подписаться на рассылку

Отправить