Світлодіодна продукція Flylights ► Біжучий рядок, LED екран, інформаційне табло | Світлодіодна реклама

пн-пт 8:00-21:00
сб-нд 9:00-20:00

Новорічнi знижки -25% на всi екрани Flylights

Детальнiше

Свіже зображення для екранів Flylights з новими світлодіодами.
Ще чіткіше, ще соковитіше!

Детальнiше

Прийшов час розвивати свій бізнес, скориставшись знижкою на популярні світлодіодні екрани!

Детальніше

Шукаєте ефективне та недороге рекламне рішення? Тоді вам підійдуть рухомі рядки за приємними зниженими цінами.

Детальніше

Перевірте самі! За сім днів безкоштовного тестування світлодіодних екранів Flylights ви переконаєтеся, що LED змінює бізнес на краще.

Детальніше

Набрид старий LED-екран? Принесіть його до нас і обміняйте його на новенький з доплатою!

Детальніше

Новорічнi знижки -25% на всi екрани Flylights

Детальнiше

Переходимо на Kinglight

Свіже зображення для екранів Flylights з новими світлодіодами. Ще чіткіше, ще соковитіше!

Детальнiше

Знижки на LED-екрани

Прийшов час розвивати свій бізнес, скориставшись знижкою на популярні світлодіодні екрани!

Детальніше

Обвал цін на рухомі рядки

Шукаєте ефективне та недороге рекламне рішення? Тоді вам підійдуть рухомі рядки за приємними зниженими цінами.

Детальніше

Тест-драйв LED-экрану

Перевірте самі! За сім днів безкоштовного тестування світлодіодних екранів Flylights ви переконаєтеся, що LED змінює бізнес на краще.

Детальніше

Програма обміну Trade-In

Набрид старий LED-екран? Принесіть його до нас і обміняйте його на новенький з доплатою!

Детальніше

LED-екрани, вивіски, світлодіодні табло від виробника

Сфера використання

HoReCa (ресторани, бари)

Яскравість на максимум! У ресторани та кафе ходять за враженнями. Використавши в оформленні сучасну світлодіодну продукцію, ви додасте унікальності та виразності вашому закладу.

DOOH, оператори реклами

LED - це реклама, яка запам'ятовується. Ефективність світлодіодного маркетингу доведена на практиці. Яскрава інформативна картинка «чіпляє» і розширює коло потенційних клієнтів вашого бренду.

Житлові комплекси

Зручність в кожній деталі. Універсальна й дієва, світлодіодна продукція знайде вдалі застосування в житлових комплексах - від ефектного дизайну приміщень до корисних мешканцям інформаційних табло.

ТРЦ, бізнес-центри

Виділяйтеся. LED зробить торговий центр привабливим і унікальним. Щоб відрізнятися від конкурентів, створіть вражаючий і яскравий дизайн із застосуванням світлодіодних екранів, вивісок, фасадів.

Магазини, торгові точки

Барвиста реклама розвиває бізнес. Додайте LED-екран або вивіску на вашому магазині, та ви відразу помітите, що клієнтів стало більше - їх привертає яскравий відеоряд на якісних екранах.

Нічні клуби

Розфарбуйте ніч у кольори свого клубу. Створити атмосферу вечірки, підірвати яскравістю екстер'єр та інтер'єр - все це можливо з LED-продукцією. LED - це нескінченна кількість стильних рішень для нічного клубу.

Інші сфери

Місія

Наша місія полягає в прагненні робити все для зростання, розвитку й досягнення високих цілей нашими клієнтами та партнерами. Ми не зупиняємося ні перед чим, швидко ростемо, досліджуємо та розвиваємося. Втілюємо досвід і знання в інноваційних технологіях, продуктах і послугах.

Цінності

Клієнторієнтованість

Націлені на побудову довготривалих взаємин з клієнтами й партнерами. Передбачаємо їхні потреби, ділимося своїм досвідом і знаннями.

Інноваційність

Постійно навчаємося, експериментуємо й розвиваємося, щоб надавати своїм клієнтам тільки якісний і сучасний сервіс.

Професіоналізм

Працюємо відповідно до міжнародних вимог. Втілюємо досвід і знання на практиці, пропонуємо гнучкий підхід до замовлень і потреб клієнтів. Ефективно використовуємо час та інші ресурси.

Цілеспрямованість

Ставимо високі цілі й активно працюємо над їх досягненням у рамках чітко встановлених термінів.

Командність

Ми — одна команда, яка працює для досягнення спільної мети. Кожен співробітник — це компанія, а компанія — співробітник.

Залишити заявку

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

Будь ласка, вкажіть Ваш e-mail

Spam!

Новини

LED-кабінет: особливості, переваги та область застосування

Існує кілька способів кріплення світлодіодних модулів – елементів, з яких складається світлодіодний екран.

Китайські вчені створили технологію для виробництва недорогих прозорих LED-екранів

Фахівці з Чженцзянского університету (Китай) і Королівського технологічного інституту КТН (Швеція) спільно розробили прозорі схеми на основі срібних ланцюгів з нанонитки для гнучких світлодіодних екранів.

Прорив від британської компанії – світлодіоди для продуктів доповненої реальності

Відома британська компанія Plessey, яка спеціалізується на електронних, захисних та телекомунікаційних технологіях, надала нові червоні кремнієві світлодіоди InGaN

Відома британська компанія Plessey, яка спеціалізується на електронних, захисних та телекомунікаційних технологіях, надала нові червоні кремнієві світлодіоди InGaN (InGaN – світлодіоди з епітаксіальним (нарощені) шаром з нітрит індію і галію – прим.). Нові світлодіоди планують використовувати у виробництві високоякісних microLED-продуктів доповненої реальностi (Augmented Reality).

Новий червоний світлодіод відрізняється вкрай низьким споживанням електроенергії, а також поліпшеним в порівнянні з попередниками коефіцієнтом нагріву / охолодження. Створення червоного світлодіода InGaN – непросте завдання, тому що через високий вміст індію слід деформація активної області діода, яка веде до дефектів перетворення світла і зниження якості кристалів. Інженери Plessey подолали цю проблему, створивши і запатентувавши спеціальну активну область, яка дозволяє уникнути негативних ефектів.

Доктор Вей Сін Тан, директор з розробки продуктів і епітаксії, зазначає, що новий продукт – це великий успіх – ультрамалих крок пікселя, низьке споживання енергії і вихідний червоний колір світлодіода дозволяє наблизити впровадження технологій microLED як для дисплеїв для доповненої реальності, так і для мобільних і великоформатних екранів. Plessey планує почати масове виробництво повнокольорових світлодіодних екранів в 2020 році.

Новий світлодіод і інші свої досягнення компанія збирається на CES 2020 року – однією з найбільших міжнародних виставок електронних продуктів для споживачів, яка проходить в Лас Вегасі.

Компанія Flylights вітає інновації та робить все, щоб надавати нашим українським і зарубіжним клієнтам тільки сучасні і якісні продукти, такі як надтонка безрамковa медіастiйка.

Інші новини

Для чого потрібна світлодіодна реклама?

Барвиста реклама для всіх

Наша світлодіодна продукція додасть будь-якому бренду яскравих особливостей, які запам’ятаються. Як блискуча іграшка, вона привертає увагу людей будь-якого віку грою барв на екрані. Хочете повідомити про свій продукт, справу, послугу всьому світу? Тоді LED-екрани — це те, що стане в пригоді вашому бізнесу. Ми віримо, що інновації в рекламі є ключем до успіху та пропонуємо переконатися в цьому — наші товари є популярними в Україні та за її межами. Рекламна світлодіодна продукція універсальна й підходить не тільки для просування, але й для декорування, трансляцій тощо.

LED-ПРОДУКЦІЯ ВАМ НЕОБХІДНА, ЯКЩО:

 • ви хочете, щоб ваш бренд «засяяв»;
 • потрібна реклама/фасад/вивіска, яка приваблюватиме якнайбільшу аудиторію;
 • потрібна вражаюча вивіска, яка має дорогий вигляд;
 • ви вирішили встановити екран для регулярної трансляції відео;
 • потрібно прикрасити стіни будівлі;
 • ви прагнете виділятися серед нецікавих конкурентів.
У цьому унікальність LED-продукції: вона виконує одразу декілька функцій, до того ж її можна «перепрофілювати». Легко перетворити рекламу на монітор, а монітор — на декоративний елемент. Цікавіше, ніж простий білборд, чи не так?

Де розміщується LED-продукція?

Встановлюйте світлову рекламу на будь-якій поверхні з відповідною площею та доступом електроживлення! Створіть відеотунель, в якому транслюватиметься ваша реклама, чи встановіть електронне табло, на якому демонструватимуться спортивні шоу, — ми підготували багато сучасних рішень для бізнесу. Розміщуйте світлодіодну продукцію:

 • на фасадах, фронтонах, входах у будівлю;
 • як величезні екрани на концертах, виставках, фестивалях;
 • всередині приміщень як декор, інформаційні табло, вивіски й рухомі рядки;
 • як навігаційні елементи у великих будівлях зі складним плануванням: вокзалах, офісах, житлових комплексах.

ЧОМУ КУПУВАТИ LED В УКРАЇНІ - ВИГІДНО?

Вітчизняний ринок ще не перенасичений відеорекламою, а тому красивий екран, на якому транслюється ваш ролик, приверне значно більше уваги, ніж статична картинка. Крім того, час дорогої реклами на світлодіодах минув, зараз це цілком доступний і поширений спосіб заявити про свій проект. Ми пропонуємо конкурентні ціни та якісний сервіс – вам не треба замовляти дорогі деталі з-за кордону й окремо шукати фахівців — усі складники для LED-продукції від Flylights виробляються в Україні. Якщо виникли запитання чи несправності, ми швидко вирішуємо проблему.

Сучасний підхід до медіа

Flylights — це виробник світлодіодної продукції, який прагне змінити українську рекламу. За словами експертів, до середини 20-х років XXI століття LED домінуватиме на ринку. Ми створюємо продукцію, яка за якістю та сучасністю не поступається зарубіжним аналогам. Наші фахівці постійно працюють над підвищенням рівня якості. Клієнти можуть придбати як готові вироби, так і індивідуальні рішення, створені за їхнім задумом: буде це нестандартна світлодіодна вивіска чи величезний екран.

Переваги співпраці з Flylights

Світлодіодна продукція нашого бренда й робота з нами мають низку безперечних переваг:

 • окупність. Статистика демонструє прибутковість такої реклами вже через 4–6 місяців після розміщення*;
 • висока якість деталей;
 • якісний сервіс, віддалене керування та оперативна заміна деталей у разі несправностей безпосередньо від виробника світлодіодної продукції;
 • орієнтація на інновації та вимоги українського ринку;
 • безперервна трансляція відеоряду за будь-якої погоди й пори доби;
 • гнучкі ціни, комплексні рішення та індивідуальний підхід.
*окупність залежить від низки факторів: місце розміщення, розмір, якість відеоряду тощо.

Подписаться на рассылку

Отправить
error: Content is protected !!