Прозорий світлодіодний екран для вітрин | Flylights

пн-пт 9:00-21:00
сб-нд 9:00-20:00

Прозора вітрина (медіавітрина)

Медіавітрина – це новий і дуже незвичайний для українського ринку рекламний носій, що дозволяє транслювати барвистий контент прямо у вітринах магазинів або офісів. Основна цінність медіавітрини в її ефектності і функціональності: вона може розташовуватися безпосередньо за склом, залишаючи приміщення в полі зору, при цьому візуальний рекламний контент ефектно демонструється на передньому плані.

Вартість прозорих вітрин

SMD L3.91S

2 100$/м2

Крок пікселя (гор.) - 3.91 мм

Крок пікселя (вер.) - 7.81 мм

Прозорість - 70%

Перегляд - 4-12 м

детальна характеристика>

SMD L7.81S

1 700$/м2

Крок пікселя (гор.) - 7.81 мм

Крок пікселя (вер.) - 7.81 мм

Прозорість - 75%

Перегляд - 7-21 м

детальна характеристика>

SMD L10S

1 550$/м2

Крок пікселя (гор.) - 10 мм

Крок пікселя (вер.) - 10 мм

Прозорість - 80%

Перегляд - 10-30 м

детальна характеристика>

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

directcurr: flylights.com.ua/prozoryiy-led-ekran/

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

Будь ласка, вкажіть Ваш e-mail

Будь ласка, опишіть, який екран Вас цікавить (мін. 20 символів)Spam!

Приклади реалізованих проектів

Прозорий LED-екран - що він з себе представляє?

Прозора вітрина — це пристрій для відображення відеоряду. Складається зі світлодіодів, вбудованих в багатошарову панель, прозору, як скло, з «невидимою» сіткою, яка робить зображення яскравим і динамічним.

Технологія прозорих світлодіодних екранів для вітрин стала бажаною інновацією в світі рекламних носіїв. Адже контент, який захоплює, працює безвідмовно — завислий в повітрі яскравий напис привертає увагу і має ефект несподіванки, принайні в Україні. В Азії прозорі вітринні екрани вже давно набрали популярність і стали органічною частиною сучасного міста.

Де використовують прозорі екрани для вітрин?

Прозорий LED буде доречно виглядати в будь-якому публічному місці з великими вікнами — шоурумах, виставкових центрах та салонах. ЛЕД-екран на вітрині або вікні дозволяє виводити зображення на прозору поверхню, не перешкоджаючи проникненню світла в приміщення. Такий рекламний носій вигідно відрізняється від звичайних світлодіодних екранів легкістю, а також не займає зайве місце.

Переваги медіавітріни

  • Універсальність. Сучасний вигляд прозорих медіа вітрин робить їх ідеальним інструментом для оформлення просторих приміщень з великою кількістю вікон. Це одночасно рекламний носій і ефектний елемент декору.
  • Оригінальність. Завдяки прозорості та візуальній легкості конструкції, за допомогою ЛЕД-вітрини можна створювати цікаві інсталяції та декорації.
  • Зручність. Прозорий LED-екран на вітрині налаштовується після монтажу, позбавляючи покупця від зайвих клопотів. Крім того, користувач може замінити старий відеоряд на новий за власним бажанням. Вітриною легко користуватися та чистити.

Чому потрібно купити прозорий світлодіодний екран у нас?

Вітчизняний бренд Flylights пропонує стандартні та нестандартні рішення в області реклами. Переваги Flylights — висока якість продукції (сертифікати CE, RoHS), індивідуальний підхід до клієнта, гарантійне та післягарантійне обслуговування. Якщо ви хочете придбати якісний прозорий світлодіодний екран за ціною, вигідною для вашого гаманця, звертайтесь до Flylights.

* Ціни на сайті вказані без урахування ПДВ. Розрахунок здійснюється в національній валюті України, згідно з офіційним курсом на день здійснення такого розрахунку