Nike, Київ, Харків

Мережа трендового спортивного одягу та взуття вибирає трендові LED-екрани

Крокуємо світом у ритмі інновацій

Місія Nike – робити все можливе для збільшення людського потенціалу. Flylights теж збільшує потенціал, але – в українському рітейлі. Тому, отримавши пропозицію розробити LED-екрани для магазину Nike у київському ТРЦ Lavina Mall, ми одразу ж стартували. Вітрину вирішили обладнати світлодіодним екраном 4х3 м ² з кроком пікселя Р3. Це статусний внутрішній екран з яскравим зображенням, який одразу виділяє магазин серед конкурентів, що стоять поряд.

LED-технології допомагають економити торговельний простір

Nike, як відомо, великий бренд з багатьма магазинами у всьому світі – і в Україні, в тому числі. Тому побачивши наш результат у Києві, команду Flylights запросили трансформувати вітрини харківських Nike-ів: у ТРЦ Караван та ТРЦ Nikolsky. Завдання тут полягало у максимальному збереженні торгової площі магазину. Наше конструкторське бюро вирішило поєднати естетику з користю: LED-екран 3х4,5 м² у вітрині магазину у ТРЦ Караван – з іншого боку став опорою для стелажу із взуттям.

Just do it!
Компанія Nike – бренд новаторів, які не бояться змінюватись, щоб йти в авангарді світових тенденцій. Робота з такими брендами завжди надихає, адже Flylights – теж новатори, постійно змінюються та технічно вдосконалюють свої продукти.
Nike Київ, Харків

РІК РЕАЛІЗАЦІЇ

2021

Схожі проекти