Табло обміну валют

Головна Табло обміну валют
Flylights_currency_change1

Основний плюс LED табло обміну валют – його помітність вже з 200-250 метрів. Коли людина шукає де можна обміняти валюту, таке табло буде для нього своєрідним маяком. Також вона одразу зможе порівняти курс у Вас та у конкурентів, що знаходяться поруч. З LED продукцією зміна курсу валют забере у Вас не більше 10 хвилин. Ми рекомендуємо наступні варіанти табло обміну валют:

Табло обміну валют DT138-1

Світлодіодне табло обміну валют складається з двох секцій. Зверху розміщені символи валют, створені за допомогою діодів швидкого монтажу. Друга половина складається з комірок для показу курсу валют (використовуються однокольорові модулі зеленого, синього, білого, червоного або жовтого кольору) та картинок, що показують прапор країни.
Дане табло виготовляється індивідуально, згідно завдання замовника (кількість валют може змінюватись).

Замовити
або
задати питання
Табло обміну валют MT027-3

Дане однокольорове табло обміну валют складається з двох частин: верхня частина призначена для розміщення інформації про банк/пункт обміну валют, нижня частина – для трансляції курсу валют. Для створення комірок використовуються однокольорові модуля (можливі кольори: синій, червоний, зелений, білий, жовтий). Символи валют розміщуються між комірками.
Дане табло виготовляється індивідуально, згідно завдання замовника (кількість валют може змінюватись).

Замовити
або
задати питання
Табло обміну валют MT153-2

LED табло обміну валют складається з однокольорових модулів (можливі кольори: червоний, білий, синій, зелений, жовтий). Металевий корпус виконує роль роздільника між валютами. Кількість валют залежить від Ваших побажань. Порядок валют, їх абревіатура встановлюється за бажанням клієнта.
Табло валют виготовляється індивідуально, згідно завдання замовника (кількість валют може бути різною).

Замовити
або
задати питання
Табло обміну валют MT153-3

LED табло обміну валют складається з однокольорвих модулів (можливий колір: білий, червоний, зелений, синій, жовтий). Корпус табло виконує роль роздільника між валютами, на якому й розміщуються назва або символ валюти.
Табло валют виготовляється індивідуально (кількість валют може змінюватись).

Замовити
або
задати питання
Табло обміну валют PT087-4

Повнокольорове світлодіодне табло обміну валют складається з SMD модулів, захищених ударостійким склом. Дана технологія дозволяє транслювати не тільки курс валют, а й текстову інформацію, репортажі зі світових фондових бірж, яскраве й барвисте відео.
Дане табло обміну валют може бути як одностороннім, так і двостороннім. Світлодіодне табло виготовляється індивідуально, згідно завдання замовника.

Замовити
або
задати питання

Потрібна порада або більш детальна характеристика?

Залиште Ваш запит і ми відповімо на всі запитання

ObmenValut_Flylights1
ObmenValut_Flylights2
ObmenValut_Flylights3
ObmenValut_Flylights4
Основна інформація

Електронне табло обміну валют – невід’ємний атрибут фасадів пунктів валют та операційних залів банків. За негласними правилами ефективного маркетингу, ця конструкція повинна не тільки інформувати Вашу потенційну аудиторію про зміни валютних котирувань, але й підкреслювати унікальність торгової марки Вашого фінансового закладу.
За бажанням замовника на табло валют можна виводити не тільки поточні курси, а й іншу корисну для споживача інформацію: дату й час, температуру повітря, тощо.

Сучасні технології

Забудьте про жовті таблички, незручні стенди зі змінними цифрами, громіздкі світлові коробки з комірками. Можливість виділитись й бути поміченним, зручність використання й простота зміни курсу валют протягом дня, інформативність, довговічність та ефективність – ось конкурентні переваги світлодіодного табло курсу валют нового покоління!

З усіх питань щодо продукції звертайтесь за телефоном:

+38 (044) 585 21 51

info@flylights.com.ua

Дзвінки з мобільних українських операторів безкоштовні.
Діє на території України.

Або заповніть форму нижче: