Майбутнє бізнесу показали на екранах Flylights

пн-пт 8:00-21:00, сб-нд 9:00-20:00

пн-пт 8:00-21:00,
сб-вс 9:00-20:00

Майбутнє бізнесу показали на екранах Flylights

14 грудня в Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулася бізнес-зустріч iClub meet-uр, технічним партнером якої виступила компанія Flylights.

Родзинкою заходу стала доповідь Девіда Сміта, відомого стратега й футуролога, консультанта правління Великобританії, Європейського Союзу та великих міжнародних корпорацій, а також виконавчого директора компанії Global Futures and Foresight. Одразу після виступу основного спікера пройшла панельна дискусія «Hard Talk: Україна. Бізнес. Із офлайну в онлайн». Завершився захід виступом кіно-, теле- й театрального продюсера Сергія Лавренюка.

Особливо приємним для нас стало те, що все частіше організатори конференцій, бізнес- і прес-івентів для демонстрації контенту вибирають світлодіодні екрани. До цього висновку дійшла й команда iClub, для якої ми встановили три світлодіодні екрани загальною площею понад 10 м2. Крім того, наші фахівці надали комплексну технічну підтримку онлайн-трансляції презентаційних матеріалів, а також допомогу в розробці візуального контенту.

Закриті бізнес-зустрічі iClub meet-up проходять двічі на рік — у грудні в Києві, а також у липні — у рамках ділової програми Одеського міжнародного кінофестивалю. На захід запрошують власників українських компаній, бізнес-лідерів корпорацій, а також експертів з інтернет-технологій та інвестицій.

15.12.2017

Назад