Дисплей Flylights на Київському велотреку

пн-пт 8:00-21:00, сб-нд 9:00-20:00

пн-пт 8:00-21:00,
сб-вс 9:00-20:00

Дисплей Flylights на Київському велотреку

20 травня відбулося офіційне відкриття оновленого Київського велотреку, який став не лише місцем проведення тренувань велосипедистів, але й сучасним хабом для всіх любителів спорту.

Київський велотрек після реконструкції перетворився на цілісну спортивно-паркову зону, яка об’єднала велосипедне полотно, прилеглі до нього трибуни й сквер неподалік. Було відреставровано підтрибунні приміщення, де розташовані душові, тренерські, роздягальні, бокси для велосипедів, організовано пункт прокату велосипедів, майстерні та конференц-зали.

Родзинкою велотреку став світлодіодний дисплей загальною площею понад 20 м2, виготовлений компанією Flylights. Екран дозволить глядачам і вболівальникам бачити всі деталі змагань і тренувань спортсменів, а отже, отримати ще більше емоцій, натхнення та заряду від спортивних видовищ.

Керівництво велотреку обіцяє, що спортивний хаб буде відкритий для всіх, від дітей дошкільного віку до спортсменів-олімпійців, а ми рекомендуємо скористатися цією можливістю та випробувати новий веломайданчик, розташований за адресою: м. Київ, вул. В’ячеслава Липинського, 15.

23.05.2017

Назад