Зірка на ім’я Flylights на REX/TREX 2019

Уже вчетверте наша команда відвідала одну з найбільших виставок столиці REX/TREX 2019, на якій свої досягнення представляли понад 200 брендів з реклами, візуального дизайну, друку та інших сфер. Захід пройшов 24-26 вересня в «КиївЕкспоПлаза» і зібрав багатотисячну «армію» гостей, на очах у яких демонструвалися новітні рішення для всіх видів бізнесу.

Стенд Flylights був по достоїнству оцінений гостями та організаторами виставки — ми отримали відзнаку — зірку REX Star у номінації відео! І не просто так — наша команда показала сучасну медіастійку з її надтонким екраном, стильний LED-цінник і — за доброю традицєю традицією, яка не втратила своєї свіжості до сьогодні — панно зі світлодіодних екранів. Фахівці з нашої компанії охоче розповідали про переваги LED-технологій в рекламі, декоруванні та відеотрансляції. Адже сьогодні світлодіодні технології є універсальним і ефективним засобом просування будь-якого бренду, товару, послуги.

Ми дякуємо організаторам виставки за високий рівень проведення заходу, який вже став фірмовим для REX/T-REX, і сподіваємося, що в наступному році також зможемо виступити зі своїми новинками.

27.09.2019

Назад