Запрошуємо на наш стенд на InterBuildExpo

З 29 березня по 1 квітня компанія Flylights візьме участь у міжнародній виставці «InterBuildExpo 2017». Виставка пройде у виставковому комплексі «КиївЕкспоПлаза» за адресою: вул. Салютна, 2-Б, м. Київ.

Запрошуємо відвідати наш стенд і ознайомитися з новітніми рішеннями у сфері LED-технологій, дізнатися про можливості застосування продукції та підібрати вподобані товари з широкого асортименту LED-новинок, серед яких: медіа-вітрини, світлодіодні екрани, вивіски й лампи, відеоборди, медіафасади та багато іншого. Наші менеджери підберуть пропозицію, які найкраще підходять саме вам, нададуть професійну консультацію та прорахують продукцію, яка вас зацікавила.

«Оскільки метою будь-яких комерційних проектів є отримання високих доходів від продажів, світлодіодні відеоекрани, безумовно, стають усе більш поширеним інструментом для комунікації зі споживачем, — говорить Михайло Ткаченко, директор з маркетингу компанії Flylights. – Використання LED-екранів дає можливість привертати максимум уваги аудиторії, що не можуть робити традиційні статичні дисплеї. Серед різноманіття конкурентних пропозицій для упізнаваності бізнесу необхідно шукати нові канали взаємодії з клієнтами. Ними стануть інноваційні, доступні й інтерактивні рекламні носії, а саме: світлодіодні відеоекрани».

Ласкаво просимо на наш стенд, розміщений у другому павільйоні виставкового центру.

27.03.2017

Назад