Японська компанія Nichia показала три новаторські світлодіодні технології - flylights.com.ua

пн-пт 9:00-21:00
сб-нд 9:00-20:00

Японська компанія Nichia показала три новаторські світлодіодні технології

Новаторські рішення продемонструвала японська компанія Nichia в рамках проекту “Світло — це добре”. Японський LED-гранд показав новинки на виставці Light+Building 2020 року, яка пройшла у Франкфурті.

Перша продемонстрована технологія — це світлодіодна ілюмінація нового типу, створена за технологією Vitasolis, яка імітує природне освітлення. Сучасні виробники світлодіодів зазвичай “тримають курс” на блакитне світло в складі своїх пристроїв, щоб забезпечити максимальну енергоефективність. У свою чергу, технологія Vitasolis дозволяє використовувати суміш люмінофорів для збільшення блакитного в природному білому світлі, яке утворюється в результаті такої взаємодії. Рішення забезпечує більш чіткий білий колір і широкий спектр довжини хвиль для комфортного освітлення, яке позитивно впливає на здоров’я користувача.

Друга новинка — Optisolis. Це модулі, які успішно імітують природне світло, не виробляючи шкідливого ультрафіолетового випромінювання. Це комплексне рішення, яке не тільки забезпечує кращу видимість, заощаджує енергію, але й не має негативного впливу на тендітні об’єкти — текстиль, фарби, друковані матеріали та твори мистецтва. Планується, що ця технологія замінить галогенні лампи і традиційні світлодіоди в системах спрямованого освітлення.

Третє рішення — настроювана LED-поверхня, 2-in-1 Tunablе LED. Ці світлодіоди білого світла піддаються тонкій калібровці та дозволяють виробникам освітлювальних приладів поліпшити настройку кольору, зменшити розміри оптичних елементів та розміри світильників загалом, відкрити нові креативні рішення в області дизайну.

А поки що команда Flylights пропонує ознайомитися і придбати наші прекрасні світлодіодні екрани, рухомі рядки та вивіски — ви знайдете те, що шукаєте в нашому широкому асортименті!

 

06.03.2020

назад