Як забезпечити безпеку і зручність використання світлодіодних екранів

Покупці LED-екрану зазвичай передує ознайомлення з характеристиками пристрою. Майбутній власник приділяє увагу якості зображення, типу екрану та іншим важливим деталям, але частенько забуває про планування установки і забезпечення базової безпеки. Але це ті речі, про які варто подбати в першу чергу, і чим складніше задумка, тим раніше варто приступити до проектування, адже екран, який зламався — це не тільки витрати, але і потенційна небезпека для людей навколо. Особливо це стосується літнього сезону, коли техніка знаходиться під впливом прямих сонячних променів — це може стати причиною пожежі.

Існує кілька важливих аспектів, які варто враховувати під час планування монтажу світлодіодних екранів.

• LED-пристрої істотно складніше в обслуговуванні та настройці, ніж статичний рекламний щит. Необхідно розміщувати екран так, щоб фахівці могли провести ремонт без особливих перешкод, мали доступ до кабінетів пристрою і його кабельної розводки. Незайвим буде можливість швидкого зняття світлодіодних екранів або окремих частин.

• Власник повинен переконатися в справності проводки, яка буде живити екран, перепади напруги можуть «вбити» техніку.

• При виборі опорних конструкцій і кріплень, необхідно враховувати, що при відносно схожих розмірах, стандартний рекламний екран істотно важче, ніж звичайний білборд.

• Висока вартість LED вимагає професіоналізму від монтажної команди, так як пошкодження пристрою боляче вдарить по бюджету власника.

• Не слід економити на захисті екрану — погода може швидко зруйнувати незахищений дисплей. Так, якщо екран знаходиться на сонячній стороні, варто оснастити його системою температурного захисту і датчиком диму.

• Замовляйте якісне обладнання. Воно дозволяє вимикати екран для охолодження при досягненні критичної температури. Порадьтеся про це з фахівцями, вони підкажуть оптимальне рішення.

Звичайно, всі ці деталі ускладнюють процес планування і породжують нові питання, які допоможуть вирішити професіонали. Команда Flylights, яка займається створенням вітчизняної LED-продукції, надає повний комплекс гарантійного та післягарантійного обслуговування. Фахівці компанії допоможуть спроектувати і встановити безпечний LED-екран, який відповідає запитам і можливостям клієнтам.