Flylights — експонент PUBLIC HEALTH

З 2 по 4 жовтня в Києві проходила 27-а виставка PUBLIC HEALTH. Вона стала першим в Україні медичним заходом міжнародного рівня.

За роки проведення виставка позитивно вплинула на розвиток індустрії, допомагаючи налагодженню зв’язків міжнародного та місцевого значення. У цьому році вона об’єднала понад 300 виробників та дистриб'юторів медичного обладнання, послуг, медикаментів з України та інших країн.

Компанія Flylights також стала експонентом PUBLIC HEALTH та продемонструвала світлодіодну продукцію власного виробництва. На нашому стенді були представлені LED-екрани зовнішнього та внутрішнього використання з різним кроком пікселя, прозорі медіавітрини, рухомі рядки, світлодіодні табло та вивіски.

Сподіваємося, що представники галузі зацікавилися можливостями світлодіодних технологій та дізналися від менеджерів компанії про те, що LED-екрани є одним з найефективніших рекламних носіїв, а також про те, як правильно обрати таку світлодіодну вивіску і де купити. Вони дозволяють демонструвати не тільки статичне рекламне оголошення, а з легкістю змінювати його на відео, анімацію, слайди чи онлайн-трансляцію заходів, робіт в клініці чи тематичних передач.

08.10.2018

Производитель светодиодной продукции Flylights - экспонент PUBLIC HEALTH 2018
Назад