Анімація і відеоконтент для світлодіодного екрана ► Замовити ролик, анімацію для LED продукції | Flylights

пн-пт 9:00-21:00
сб-нд 9:00-20:00

Анімація та відеоконтент для LED-екрану Flylights (Флайлайтс)

Анімація та відеоконтент для LED-екрану

Хочете отримати яскраву картинку, оптимізовану під запити вашого бізнесу? Ми готові зробити це для вас! Відеоряд для LED-екранів – це ролики якісно іншого формату. Вони відрізняються від стандартних роликів лаконічністю й одночасно масштабністю подачі інформації, динамічністю, ефективністю та простотою. Створення анімації — це мистецтво, яке не варто довіряти дилетанту! Якщо вам потрібна якісна анімація – ефективна, дієва – звертайтеся до нас! Наші фахівці створять відеоряд для будь-якого типу світлодіодного екрану й відеовивіски. Швидко, якісно, з орієнтацією на ваш бізнес!

Головними перевагами індивідуального ролика є: необхідна клієнту тривалість відео; використання тематичного фото або відеоконтенту; індивідуальна розробка сценарію; підбір або розробка нашими фахівцями графічних елементів; необмежена кількість некардинальних правок. Вартість такого відео прораховується індивідуально і залежить від складності та тривалості відео.

Бонус ролик

При купівлі світлодіодного екрана компанія Flylights пропонує своїм клієнтам бонусну послугу – створення проморолика. Для цього використовується один із представлених нижче шаблонів, вибраний клієнтом. Тривалість ролика – 30 секунд. Зверніть увагу! Заявка на створення бонус ролика приймається тільки до відвантаження екрана/вивіски. Шаблонне відео складається з: появи вашого логотипа/назви компанії, текстової частини, підбірки фото/зображень (які надав клієнт), контактної інформації (телефон, адреса, сайт). Також враховуються побажання клієнта щодо кольорової гами. Терміни виробництва відеоролика – до 5 робочих днів з моменту отримання всіх матеріалів.

Варіанти шаблонів

Заявка на Створення роликаВажливо!

Важливо!

Логотип компанії, елементи фірмового стилю треба надавати у векторному форматі; якщо є фірмові шрифти, які треба використати в ролику, вкажіть їхню точну назву. Решту матеріалу, який потрібно використати в ролику (фотографії, картинки, відео), надавайте, будь ласка, у хорошій якості та архівом.