Світлодіодний відеоборд ► Купити LED білборд | Flylights

пн-пт 9:00-21:00
сб-нд 9:00-20:00

Cвітлодіодний відеоборд

Еволюція в зовнішній рекламі перш за все стосувалася білбордів. Сучасні цифрові білборди просувають продукцію за допомогою яскравої та динамічної анімації, відеоролика. А зручна система керування LED-екраном дозволяє регулювати тривалість рекламної кампанії, а також корегувати чи змінювати відеоролик у будь-який час дня чи ночі за допомогою дистанційного налаштування. Яскравість цифрового білборда регулюється залежно від часу доби, що дає змогу суттєво зекономити на електроенергії. Завдяки цим та іншим перевагам, цифрові білборди в рази підвищать ефективність вашої рекламної кампанії.

Стандартні варіанти відеобордів

Відеоборд 4х3

Розмір видимого поля - 384×288 см

Тип екрану - outdoor

Крок пікселю - 10 мм

Оптимальна відстань для перегляду - от 9 м

Яскравість - 7 500 кд/м2

Кіл. відтінків- 16,7 млн

Споживча потужність - 350 Вт/м2

Клас захисту - IP65

Строк служби - 100 000 годин

Відеоборд 6х3

Розмір видимого поля - 578×320 см

Тип екрану - outdoor

Крок пікселю - 10 мм

Оптимальна відстань для перегляду - от 9 м

Яскравість - 7 500 кд/м2

Кіл. відтінків- 16,7 млн

Споживча потужність - 350 Вт/м2

Клас захисту - IP65

Строк служби - 100 000 годин

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

directcurr: flylights.com.ua/uk/videobord/

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

Будь ласка, вкажіть Ваш e-mail

Будь ласка, опишіть, який екран Вас цікавить (мін. 20 символів)Spam!

Ми пишаємося нашими проектами

Кращі місця для розміщення відеобордів

Статичні рекламні білборди багато років тому стали частиною міського і заміського пейзажу. Сьогодні їм на зміну прийшли сучасніші інструменти великоформатного відображення контенту — відеоборди. Це інформаційне табло, на якому можна відтворювати бажаний відеоконтент. Такий рекламний об'єкт — зручний інструмент в просуванні комерційних та соціальних проектів. Яскраве відео привертає увагу глядачів, на відміну від статичної картинки.

Компанія Flylights пропонує купити світлодіодний екран для реклами та іншого інформаційного контенту. Правильно розміщений, цей величезний відеоекран приверне увагу тисяч людей щодня.

Ефективні місця для розміщення рекламного LED-екрану:

  • біля торгових та розважальних центрів, закладів культурного відпочинку (театри, кінотеатри, музеї), розважальних закладів (ресторани, клуби);
  • біля місць скупчення великої кількості людей (площі, сквери, зупинки);
  • на світлофорах, біля парковок.

Якщо ви вирішили купити світлодіодний екран для реклами, менеджери Flylights прорахують оптимальний варіант саме для вас.

Трансляція на відеобордах

Великий дісплей можна використовувати не тільки як рекламний LED-екран, а також для відображення суспільно корисних роликів, довідкової інформації, декоративного відеоряду. Це робить рекламний білборд універсальним і варіативним інструментом реклами.

Крім цього, компанія Flylights пропонує споживачеві купити світлодіодний екран для реклами різних розмірів. В наявності є 2 розміри: 4х3 та 6х3 метри.

Також варто відзначити легкість і зручність в управлінні — один відеоряд на рекламному LED-екрані замінюється іншим в будь-який час за лічені хвилини, а яскравість екрану налаштовується, що дозволяє економити електроенергію. Ви також можете організувати мережу з екранів, якою можна керувати централізовано з будь-якої точки світу за допомогою Інтернету і простого програмного забезпечення.

Якщо вам потрібен яскравий та надійний рекламний майданчик, Flylights пропонує купити білборд за доступною ціною в Києві та інших містах України та зарубіжжя.