Вибираємо світлодіодний екран: чим відрізняються внутрішні і зовнішні дисплеї, що таке крок пікселя

Яскравий, відеоролик, що запам'ятовується, прокачає ваш бізнес до небес, для цього ви можете «озброїтися» LED-екраном, який буде транслювати вашу рекламу тисячам глядачів. Якщо ви роздумуєте про придбання світлодіодного екрану для вашого бізнесу, незайвим буде розібратися в основних характеристиках, які розрізняють LED-продукти. Так ви зможете зрозуміти, з якою метою ви зможете досягти з тим або іншим екраном.

Найбільш популярним продуктом української компанії Flylights є повноколірний світлодіодний екран. За допомогою сучасного SMD-світлодіоди, на базі якого створено всі екрани компанії, виводиться яскраве і чітке зображення. Про чіткості варто поговорити окремо - за неї відповідає параметр кроку пікселя, який визначає відстань між центрами двох поруч знаходяться світлодіодів. Чим це відстань більше, тим більше крок і менш виразним і більш «зернистим» виходить зображення. Крім цього, в залежності від кроку пікселя, визначається комфортну відстань для перегляду контенту для екрану, так для кроку P8 це 8 метрів, а при кроці Р2 картинка найкраще виглядає з дистанції 2 метрів.

Інший важливий параметр LED-дисплеїв - сфера застосування: зовнішня (outdoor) і внутрішня (indoor). Якщо ви плануєте розміщувати екран під відкритим небом, переконайтеся, що він має достатній ступінь захисту від вологи, температури і пилу - це високотехнологічне обладнання, яке може пошкодити негода. Зовнішні екрани Flylights захищені за стандартом IP65 - плата світлодіодного модуля покрита спеціальним компаундом і укладена в герметичний пластиковий корпус. Відповідно, внутрішні екрани не потребують додаткового захисту, оскільки не схильні до негативного впливу погоди.

LED-продукція є дієвим і сучасним інструментом для трансляції реклами і іншого відеоконтенту. Купивши світлодіодні екрани від компанії Flylights, ви можете бути впевнені, що вони принесуть істотну користь і вигоду вашому бізнесу.