Тривимірний LED — майбутнє візуальних технологій? – flylights.com.ua

З кожним роком реклама стає все більш витонченою та винахідливою, адже чого тільки не зробиш, щоб привернути увагу до свого бренду, товару або закладу. Одними з найбільш екстравагантних рішень останнього часу стали 3D LED-екрани, які найбільше нагадують пристрої, які ми могли раніше спостерігати тільки в фантастичних фільмах.

Найяскравішим пристроєм даного типу став екран, створений компанією Coca Cola за підтримки своїх технічних партнерів. Його розташували на Таймс-Сквер у Нью-Йорку. В процесі компанія запатентувала три нові рішення, а сам екран потрапив в Книгу рекордів як найперший і найбільший роботизований LED-дисплей в світі. Сама поверхня екрану — рухлива і здатна вибудовувати об’ємні фігури, створюючи 3D-ефект. Пристрій не тільки зібрав масу захоплених відгуків, а й поклав початок новій ері в світі світлодіодних технологій.

Схоже диво створили для готелю SLS у Лас Вегасі. Тривимірне зображення золотого обличчя невідомої істоти дивиться на відвідувачів поверху з казино. Хитра оптична ілюзія змушує здаватися об’ємним екран, який складено з більш ніж 2 мільйонів світлодіодів і виготовлено компанією Daktronics. На відміну від дисплея від Coca Cola, де використовуються рухомі світлодіодні модулі, екран в SLS все ж цілісний і тільки “прикидається” рухомим.

Поки що про масове використання подібних казкових технологій говорити рано, а може їх час ніколи і не настане через високу складність і дорожнечу виробництва. Але 3D LED — це вже не мрія, а цілковита реальність, яка назавжди змінила вигляд реклами.

Якщо ви теж хочете долучитися до світлодіодних технологій, замовляйте наші прекрасні екрани — Flylights приготувала для вас безліч цікавих та ефективних рішень, які допоможуть привернути увагу клієнтів до вашого бізнесу, прикрасити заклад або організувати екран для публічної трансляції відео.