ТОП-3 нових проектів

LED-екрани Flylights — тепер в магазині Miraton! Незвичайне застосування рекламних поверхонь — чудовий спосіб привернути увагу покупця. У магазині взуття Miraton в ТРЦ Ocean Plaza на стулках входу встановили два LED-екрани, зібрані Flylights. Вийшло просто та ефектно! Miraton — популярне місце, де кожен бажаючий може придбати взуття та аксесуари для чоловіків та жінок за демократичними цінами.

Світлодіодні екрани досягають у висоту майже 4 метрів та мають крок пікселя P3, тому виглядають вражаюче і відрізняються чітким, соковитим зображенням, яке притягує погляд. А розміщення екранів стало ефективним декоративним рішенням і креативним використанням вільного простору.

Сценічний екран для ресторану CHI від Flylights. Світлодіоди можуть творити магію декору при відповідному застосуванні. На сцені популярного ресторану преміум-класу CHI Flylights встановила екран, який покликано доповнювати барвистим відеорядом концерт або діджейський сет. Ресторан CHI з мережі Carte Blanche пропонує відвідувачам багату атмосферу паназійського закладу, який змішує індійську, китайську, південно-азіатську кухню. Але це ще й місце запальних вечірок і живих концертів.

Звичайно, якісний LED-екран від Flylights доповнює таке гаряче заклад. Понад п'ять метрів в ширину і двох — у висоту, з кроком пікселя Р3, ця поверхня насичує відеорядом яскраві заходи в CHI.

Екрани для казкового світу «Будинку Іграшок». Два LED-екрани виробництва Flylights доповнили дитячу казку столичного «Будинку Іграшок». «БІ» — найбільша мережа іграшкових магазинів України, яка пропонує якісні та популярні іграшки для діточок різного віку. Яскравий візуал наших екранів приверне увагу не тільки маленьких, а й дорослих відвідувачів.

Один з екранів отримав особливу почесть — його обрамили формою у вигляді казкового будиночка — символу мережі «Будинку Іграшок». Обидва екрани має досить видатні характеристики — майже 4 м в довжину і майже 3 — в ширину, один з них має крок пікселя П3, інший — П4. Такі дисплеї дозволяють демонструвати рекламу та іншу інформацію в форматі картинок або відео, вони гарантують відмінне зображення.

15.02.2019

Назад