ТОП-3 незвичних проектів Flylights

Незвичайний екран для офісу UTEC Group. Замовники з компанії UTEC Group поставили перед Flylights особливе завдання — створити екран, який відтворює девайс, який прикрашає One Market Plaza в Сан-Франциско. Останній транслює відео водоспаду, який «омиває» вхід в плазу.

Екран вийшов вражаючим— крок пікселя Р3, з площею 15 м2, на яких демонструється ексклюзивний відеоконтент, в тому числі — перегукується з оригіналом цифровий водоспад, який викликає незмінне захоплення у гостей офісу.

Магазини Goldi в Україні та Польщі тепер з LED-екранами. Яскраві світлодіодні дисплеї виробництва Flylights стали частиною оформлення магазинів мережі українських рітейлерів Goldi, і не тільки в Україні, але і в сусідній Польщі. Goldi пропонує широкий вибір одягу для всієї родини.

Один LED-екран (3 м у висоту, 1 м в ширину) був встановлені на вході в київський магазин Goldi, другий (1,5 м у висоту і 3 в ширину) — всередині самого магазину. Обидва дисплеї мають крок пікселя Р3.

Що стосується польських екранів, то вони прикрасили магазини мережі в Варшаві та Вроцлаві. Всі встановлені LED-екрани використовуються для демонстрації яскравих брендованих відеороликів від Goldi.

Світлодіодний екран встановлено на вході в Полтавський ЦУМ. Flylights реалізувала черговий проект — при вході в головний харківський магазин було встановлено великий LED-екран. Розташований в серці Харкова, ЦУМ є популярним публічним місцем, в якому представлені найрізноманітніші магазини одягу, взуття, аксесуарів.

Новенький LED-екран вийшов великим — 4,5 м в ширину і 2,5 м у висоту, з кроком пікселя Р6. Дисплей добре видно пішоходам, тому він справно виконує свою роль — приваблює відвідувачів яскравою рекламою.

10.02.2019

Назад