Свіженький ТОП-3 LED-проектів

ТРЦ «Piramida» — LED-атріум. Незвичайної форми LED-екран виробництва Flylights прикрасив периметр атріуму торгового центру «Piramida», розташованого на Позняках. «Piramida» вже багато років є популярним місцем, яке зібрало під своїм дахом численні магазини — одежні, ювелірні, книжкові, продуктові.

Екран площею 40 м2, який оперезав одну із секцій атріуму, став яскравим, але ненав'язливим доповненням до інтер'єру ТРЦ. З його допомогою відвідувачі можуть ознайомитися з рекламною та довідковою інформацією.

LED-вітрини для київського ЦУМу. Вітрини Центрального універмагу буквально заграли новими фарбами c новенькими LED-екранами від Flylights. Головний столичний магазин продовжує оновлюватися після капітального ремонту — не тільки внутрішньо, але й зовні, і команда Flylights рада допомогти йому стати привабливішим для відвідувачів.

П'ятикутні екрани, розміщені на загальний огляд, схожі на дорогоцінне каміння, в якому калейдоскопом переливається яскраве світло. Цей ефект доповнює дзеркальна форма, в яку вмонтували високотехнологічну техніку. Вітрини ЦУМу однозначно стали яскравою деталлю, яка надає магазину розкішний вигляд.

Ще один проект з ЦИТРУС. Новенький великий LED-екран від Flylights зайняв своє місце в магазині ЦИТРУС в Dream Town. ЦИТРУС продовжує свою переможну ходу по Україні, як один з найпопулярніших та швидко зростаючих мереж магазинів цифрової техніки. У свою чергу, Flylights допомагає ЦИТРУС ставати яскравіше завдяки своїм екранам зовнішнього та внутрішнього оформлення.

Горизонтально витягнутий екран з кроком пікселя Р3 розмістився над касою і використовується для демонстрації широкого асортименту товарів мережі ЦИТРУС — новинок, акційних пропозицій та ін. Екранна поверхня привертає увагу живою картинкою та великим розміром.

Цей випадок співпраці ЦИТРУС та Flylights — геть не перший. Так, нещодавно в магазині мережі, розташованому в ТРЦ Skymall, був встановлений LED-екран з кроком пікселя P4. Вузька смуга екрана зайняла простір над входом, зробивши магазин помітним та вишуканим.

Команда Flylights сподівається, що співпраця з мережею магазинів ЦИТРУС продовжиться і далі, і буде ще більш продуктивною!

25.02.2019

Назад