Світові тренди LED 2020 року – чого варто чекати бізнесу

У 2019 спостерігалося стабільне зростання ринку світлодіодних вивісок по всьому світу — тобто вже популярний інструмент реклами стає ще більш поширеним. За прогнозами експертів, протягом 2020 року тенденція зростання продовжиться, а LED буде стає все більш популярним. І це не межа: дослідники Markets and Markets пророкують, що вартість ринку цифрових вивісок в 2024 році зросте майже до 30 мільйонів доларів США, що є вражаючою сумою. Все більше підприємств будуть використовувати цифрові екрани для просування товарів і послуг, декорування та ін.

Так, в повідомлення дослідники з Markets and Markets відзначають:

«Впроваджуючи дисплеї з цифровими вивісками в магазинах, підприємці можуть доносити цільові повідомлення до потенційних покупців в режимі реального часу, підвищувати впізнаваність бренду, стимулювати клієнтів повертатися знову і знову, тим самим збільшувати прибуток». Електронне табло зараз — це не тільки інструмент для піару, це ще й пристрій, який допомагає покупцям орієнтуватися на ринку.

Отже, на думку експертів головні тенденції 2020 року буде такими:

• Преміальні світлодіодні рішення стануть доступними. Найближчим часом екрани, створені за технологією OLED, дисплеї з роздільною здатністю 4К та 8К, прозорі поверхні стануть ще більш поширеними. Просунуті LED-продукти вже поступово переміщуються із залів виставкових центрів в магазини та торгові центри, стають все більш доступними і масовими.
• LED стане розумнішим. Розвиток програмного забезпечення для світлодіодних продуктів триває. Наприклад, адаптивні технології дозволять покупцеві завантажувати додаток, яке буде розпізнаватися технікою, якщо покупець відвідав магазин. Залежно від його інтересів, інтерактивні світлодіодні екрани будуть демонструвати саме ту інформацію, яка відповідає його інтересам.
• Невеликі магазини стануть використовувати світлодіодні екрани частіше. Зростання цін на оренду ініціював появу тренду мікро-бутиків і мікро-магазинів, які можуть використовувати світлодіодні рішення не тільки для реклами, але і для комунікації з клієнтом.

У будь-якому випадку, сферу світлодіодних екранів і вивісок чекають вражаючі потрясіння і технологічні прориви, про які ми, звичайно ж, напишемо свого часу.

А поки, якщо ви хочете купити яскравий і класний екран для свого бізнесу або приміщення, звертайтеся до Flylights!