Мировые медиафасады-рекордсмены

Зі зростаючою популярністю світлодіодних медіафасадiв, нічні міста змінилися на краще. Адже якісно виконаний, продуманий медіафасад наближається до архітектурного шедевру. У цій збірці ви можете побачити кращі твори світлодіодного мистецтва!

Вежа Агбар (Іспанія)

У яскравій Барселоні, повної архітектурних надмірностей, непросто виділитися. Але вежа Агбар є найяскравішою прикрасою міста — вдень ​​вона переливається в променях сонця, а вночі — чотирма тисячами світлодіодів. Автор проекту — сучасний архітектор Жак Нувель. Створюючи Агбар, він надихався каталонськими вершинами хребта Монтсеррат і творчістю великого Гауді.

Полум’яні вежі (Азербайджан)

Найвищі будівлі в Баку, три вежі у вигляді полум’я, отримали міжнародне визнання як одні з найкрасивіших будівель у світі. Але справжня їхня краса видна насамперед вночі, коли покриті LED-екранами стіни будівель починають «горіти вогнем», який робить їх помітними з усіх точок міста.

Сади у Затоки (Сінгапур)

Знаменитий парк в одному з найбільш технологічних міст світу — проект, який заслуговує окремого обговорення. Але нас в цей момент цікавить світлодіодне оформлення, яким покриті куполи парку. Окремої згадки гідно світлове видовище в гаю так званих наддерев — дивовижних деревовидних будівель, обплутаних лініями світлодіодів. Це не класичні медіафасади, але вражаюче архітектурне досягнення в області світлодіодного оформлення.

Вежа Бурдж-Халіфа (Дубай)

Дубай не здивувати розкішною архітектурою, але Вежа Халіфа — воістину унікальна споруда. Найвища будівля в світі налічує 163 поверхи і зосередила в собі готель, офісні та житлові приміщення, торгові центри й таке інше. Стіни прикрашені незліченною кількістю світлодіодів, які вночі розрізають небо, перетворюючи найвищу споруду світу в архітектурний шедевр.