Світлодіодна вежа Бурдж Халіфа — символ Арабських Еміратів

У кожній професії є своя частка творчості та свої беззаперечні шедеври, на які рівняються фахівці. Одним з найяскравіших успіхів світлодіодної та архітектурної сфер є розташована в серці Дубая — столиці Об’єднаних Арабських Еміратів —  башта Бурдж Халіфа. Раніше вежа називалася “Бурдж-Дубай”, але за рішенням правителя емірату Дубай, вона була перейменована на честь президента ОАЕ Халіфи ібн Заїда Аль Нахайяна.

Це найвища будівля в світі — 828 м, яка буквально пронизує небеса найдовшим шпилем (180 м). Усередині розташовані офісні центри, готель, ресторани, казино і безліч інших закладів — це справжній вулик в центрі одного з найбагатших міст світу.

Але найбільш вражаюче видовище собою являє Бурдж Халіфа після настання темряви. Дивовижний LED-екран, який покриває всю будівлю, спалахує неземними кольорами та змінює не тільки саму вежу, а й вигляд усього міста.

Сам проект світлодіодного екрану вимагав від проектувальників не тільки точних розрахунків, а й терпіння перед обличчям випробувань — керівник проекту Кріс Фломанс відзначає, що команда відчула на собі сувору погоду Арабських Еміратів — піщані бурі, зливи, шквальний вітер. Щоб покрити екраном територію в 33 тис. м2 пішло 72 кілометри кабелів. Але проект завершився вражаючим успіхом і Бурдж Халіфа стала не тільки архітектурним, але й світлодіодним шедевром. Крім того, вона сама підходить для демонстрації шедеврів — на її екрані демонструються численні інсталяції дизайнерів і художників з усього світу.

Електронне табло — це пристрої, які безвідмовно привертають увагу оточуючих. Якщо у вас є бажання придбати якісний, сучасний і довговічний екран, або більш того — є цікава і смілива LED-задумка — звертайтеся в компанію Flylights і ми допоможемо її реалізувати!