Flylights – учасник REX/T-REX 2018

Всі, хто завітав на наш стенд на REX, T-REX — виставці реклами, візуальних технологій та маркетингу, впевнилися в тому, що світлодіодна реклама може бути не тільки яскравою, але й красивою.

У зоні Flylights був представлений ряд новинок: креативне світлодіодне панно, змонтоване з екранів з різними кроками пікселя, прозора медіавітрина, портативна медіастійка та світлодіодний вентилятор.

Гості виставки змогли порівняти якість зображення на екранах з різною пікселізацією, підібрати оптимальний кут огляду і відстань перегляду, ознайомитися з новою продукцією, проконсультуватися з менеджером і знайти LED-екран за смаком і вартості. Так, клієнти змогли на власні очі переконатися в тому, що використання світлодіодних рекламних панелей в якості рекламних вивісок — кращий спосіб привернути увагу клієнтів і виділитися серед конкурентів. На виставці компанія продемонструвала, що світлодіодні модулі, з яких і складаються екрани, дозволяють збирати дисплеї різних форм і розмірів: від невеликих рухових рядків до величезних відеостін або медіафасадів. Однак, для того, щоб зрозуміти всю красу світлодіодних технологій варто один раз побачити і порівняти статичну вивіску і світлодіодне табло в справі.

Варто відмітити, що наша компанія приймає участь у виставці третій рік поспіль. За ці роки експо збільшилося за кількістю експонентів та гостей. Так, цього року виставкову залу відвідали майже 9 тисяч людей.

Ми вдячні всім, хто завітав на стенд нашої компанії та будемо раді зустрітися на REX/T-REX 2019.

01.10.2018

Светодиодная продукция Flylights - на выставке REX/T-REX 2018
Назад