Світлодіодна вивіска ► Купити LED відіовивеску від виробника | Flylights

пн-пт 8:00-19:00, сб-нд вихідний

пн-пт 8:00-19:00,
сб-нд вихідний

Світлодіодна LED-вивіска

Світлодіодна вивіска над входом — невід'ємний атрибут сучасного бізнесу. Від неї залежить, зайде потенційний покупець чи ні. Ще пару років тому це питання можна було вирішити, придбавши звичайний лайтбокс. Але прогрес не стоїть на місці, і їм на зміну прийшли універсальні відео-вивіски на основі сучасних LED-технологій. Світлодіодні вивіски істотно перевершують лайтбокси з точки зору функціональності та привертання уваги.

Популярні варіанти LED-вивісок

Вивіска для вулиць

трансляція чорно-білого відео

13 930 грн

Розмір - 192х48 см

Колір - білий та 256 рівнів сірого

Крок пікселя - 10 мм

Перегляд з 9 метрів

Детальна характеристика>

Вивіска для вулиць

трансляція кольорового відео

16 730 грн

Розмір - 192х32 см

Кіл. відтінків - 16,7 млн

Крок пікселя - 10 мм

Перегляд з 8 метрів

Детальна характеристика>

Залишити заявку

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

Будь ласка, вкажіть Ваш e-mail

Ми пишаємося нашими проектами

Що таке LED-вивіска?

LED-вивіска — це повнокольорова світлодіодна панель прямокутної форми. Розміри конструкції можуть бути різними, однак традиційно власники бізнесу вважають за краще замовляти табло витягнутої форми. Світлодіодна вивіска встановлюється на фасад будівлі або кріпиться перпендикулярно до стіни. Можливі розміщення конструкції як вертикально, так і горизонтально — все залежить від побажання клієнта та поставлених завдань.

Переваги світлодіодної вивіски

Сучасні технології дозволяють створити лед вивіски під найрізноманітніші завдання бізнесу: починаючи від «класичного» рішення — світлодіодної вивіски «Вiдчинено» або стандартного рухомого рядка і закінчуючи повнокольоровою конструкцією. Сфери застосування LED світлодіодних вивісок найрізноманітніші: магазини; розважальні та торговельні центри; медичні заклади; автосалони; готелі та мотелі; фінансові структури тощо.

* Ціни на сайті вказані без урахування ПДВ. Розрахунок здійснюється в національній валюті України, згідно з офіційним курсом на день здійснення такого розрахунку