РЕЖИМ СКАНУВАННЯ СВІТЛОДІОДНОГО МОДУЛЯ: ОСОБЛИВОСТІ ТА ФУНКЦІЇ

На сайтах, де продають світлодіодні модулі та екрани, зазвичай вказують пункт «режим сканування», який, на відміну від звичайних параметрів зразок габаритів і дозволу, потребує роз’яснення.

Кожен світлодіодний екран має свої параметри яскравості і енергоспоживання. На них впливає режим сканування — параметр, який, кажучи простою мовою, визначає, як саме буде запалюватися модуль/екран. У світлодіодному модулі розташовуються мікроконтролери, до яких приєднуються мікрочіпи (IC). Кожен чіп керує світлодіодними лініями, підключеними до діодів. Режим сканування визначає, скільки світлодіодних ліній буде запалюватися в один момент часу.

Кожен чіп має 16 контактів і може управляти не більше ніж 16 світлодіодами. Режим сканування визначає кількість одночасно керованих світлодіодів.

Чим нижче показник режиму сканування, тим менше яскравість, енерговитратність і частота оновлення зображення. Тому, вибираючи світлодіодний екран, важливо звертати свою увагу на цей параметр, в залежності цілей, які ставить перед собою покупець і умов, в яких буде розміщений LED-дисплей. Наприклад, екран з режимом сканування 1/16 дозволяє заощадити на електриці і виводить досить яскраву картинку, тобто є «золотою серединою» і дозволяє ефективно транслювати рекламу та іншої відеоконтент.