Прорив від британської компанії - світлодіоди для продуктів доповненої реальності - flylights.com.ua

пн-пт 9:00-21:00
сб-нд 9:00-20:00

Прорив від британської компанії – світлодіоди для продуктів доповненої реальності

Відома британська компанія Plessey, яка спеціалізується на електронних, захисних та телекомунікаційних технологіях, надала нові червоні кремнієві світлодіоди InGaN (InGaN – світлодіоди з епітаксіальним (нарощені) шаром з нітрит індію і галію – прим.). Нові світлодіоди планують використовувати у виробництві високоякісних microLED-продуктів доповненої реальностi (Augmented Reality).

Новий червоний світлодіод відрізняється вкрай низьким споживанням електроенергії, а також поліпшеним в порівнянні з попередниками коефіцієнтом нагріву / охолодження. Створення червоного світлодіода InGaN – непросте завдання, тому що через високий вміст індію слід деформація активної області діода, яка веде до дефектів перетворення світла і зниження якості кристалів. Інженери Plessey подолали цю проблему, створивши і запатентувавши спеціальну активну область, яка дозволяє уникнути негативних ефектів.

Доктор Вей Сін Тан, директор з розробки продуктів і епітаксії, зазначає, що новий продукт – це великий успіх – ультрамалих крок пікселя, низьке споживання енергії і вихідний червоний колір світлодіода дозволяє наблизити впровадження технологій microLED як для дисплеїв для доповненої реальності, так і для мобільних і великоформатних екранів. Plessey планує почати масове виробництво повнокольорових світлодіодних екранів в 2020 році.

Новий світлодіод і інші свої досягнення компанія збирається на CES 2020 року – однією з найбільших міжнародних виставок електронних продуктів для споживачів, яка проходить в Лас Вегасі.

Компанія Flylights вітає інновації та робить все, щоб надавати нашим українським і зарубіжним клієнтам тільки сучасні і якісні продукти, такі як надтонка безрамковa медіастiйка.

17.12.2019

назад