Популярні способи встановлення світлодіодних екранів

Видів установки LED-пристроїв — безліч, варто розібратися в самих популярних з них, щоб знати, який спосіб дозволить залучити максимальну кількість клієнтів при мінімальних витратах. Крім того, якщо екран розташований з урахуванням всіх ризиків і особливостей локації, він прослужить довше, що важливо, зважаючи на вартість такої апаратури. Тому команда Flylights закликає — перед тим, як купити світлодіодний екран, зверніться за консультацією до професіоналів, які допоможуть зробити правильний вибір.

Зовнішнє встановлення світлодіодного екрана на опорній колоні/стовпі

Напевно, найпопулярніший вид монтажу, за своїм принципом нагадує статичний білборд. Проте, через значно більшу вагу, несуча конструкція повинна бути міцнішою, з бічними кріпленнями, а для великих екранів часто використовують відразу два опорних стовпа. Для забезпечення швидкого доступу до пристрою, стовп майже завжди оснащений сходами для проведення ремонтно-монтажних робіт. Іноді для установки використовується посилена рамна конструкція, якщо екран дійсно важкий або необхідно захистити LED від вітрового навантаження. Це універсальний спосіб вуличного світлодіодного оформлення, який дозволяє охопити велику кількість глядачів.

Монтаж на стіну

Популярне рішення як для зовнішніх, так і для внутрішніх LED-екранів, якщо ви не хочете встановлювати додаткові конструкції для екранної поверхні. Втім, перед встановленням необхідно провести проектні роботи, щоб гарантувати надійність майбутньої конструкції.

Встановлення на даху

Якщо клієнт хоче бачити свій екран на даху, фахівці повинні будуть провести ретельну експертизу особливостей даху, а також вітрового напруги — дахові LED зазвичай досить великі й тому мають сильну парусність.

Екран на козирку

Цей спосіб дуже ефективний — світлодіодний екран чудово виглядає на козирках ТЦ, БЦ і розважальних комплексів, але це непростий в реалізації проект — найчастіше козирки не розраховані на розміщення важких об’єктів. Найчастіше, таке можливо, якщо початковий проект передбачає, що на козирку можна розташувати багатотонний предмет.

Розміщення на автомобілі

Невеликі екрани та рухомі рядки часто встановлюють на авто за допомогою спеціальної рами для пристрою. Це двічі «динамічна» реклама — відеоролик привертає увагу глядача краще, ніж простий плакат, а автомобіль «розвозить» таку рекламу по всьому місту.

Медіафасади

Найскладніша, найдорожча та найбільш вражаюча установка LED — медіафасадна. Світлодіодний екран, найчастіше — нестандартний і громіздкий, інтегрують в архітектуру будинку, перетворюючи цілі торговельні центри в гігантські екрани. Це потужний рекламний і декоративний інструмент, який вимагає тривалого планування і високого професіоналізму від виконавців замовлення.

Нестандартне розміщення

Кожне замовлення по-своєму нестандартне, але зазвичай під цим терміном мають на увазі специфічні проекти, які істотно відрізняються від звичайних запитів на екран. Це можуть бути опуклі поверхні, дисплеї, інтегровані в структуру будівлі, унікальні вітрини.