Ми – партнери RETAIL&DEVELOPMENT BUSINESS EXPO

Flylights стали партнерами міжнародної спеціалізованої виставки ритейлу й девелопменту — RETAIL & DEVELOPMENT BUSINESS EXPO 2017, яка відбудеться 6–7 квітня в Києві.

Захід проходитиме в двох форматах: окрім експозони, паралельно з виставкою відбудуться конференції за участю провідних фахівців галузі роздрібної торгівлі й торгової нерухомості.

На конференціях буде презентовано кейси від найуспішніших українських і зарубіжних ритейл-компаній, обговорено актуальні проблеми та шляхи їх вирішення, зафіксовано ключові тенденції та очікування на найближчі роки. Захід збере понад 2 тис. учасників, серед яких представники компаній роздрібної торгівлі й девелопменту. Спікерами виступлять більш як 50 українських і зарубіжних власників бізнесу, топ-менеджерів та лінійних керівників.

Компанія Flylights, у свою чергу, надасть можливість усім охочим дізнатися про новинки LED-технологій, особливості застосування світлодіодної продукції, серед якої: медіа-вітрини, екрани, вивіски й лампи, відеоборди, медіафасади тощо. Наші менеджери допоможуть підібрати товари з широкого асортименту продукції, надавши професійну консультацію.

04.04.2017

Назад