Array ( [0] => Array ( [title] => 1 [news_text] => 12–14 вересня в столиці України відбулася Міжнародна спеціалізована виставка виробників та дистриб’юторів світлодіодної продукції — LED Expo. ) [1] => Array ( [title] => 2 [news_text] => Експонентами виставкової зони стали лідери українського та закордонного світлодіодних ринків, до яких приєдналася і наша компанія. ) [2] => Array ( [title] => 3 [news_text] => На стенді Flylights було представлене LED-панно, зібране з екранів з різними кроками пікселя: Р2, Р3, Р5, Р6, Р10, а його родзинкою сала медіавітрина — новий продукт для українського ринку. Виглядає вона як прозора поверхня, на якій можна показувати відео. Ефектна та стильна на вигляд, вона одночасно привертає увагу глядача яскравим відеорядом і не заважає огляду, створюючи ефект відкритого простору. Прозорий екран викликав неабиякий інтерес відвідувачів та партнерів. ) [3] => Array ( [title] => 4 [news_text] => Та це не всі новинки, представлені на нашому стенді. Ще одним продуктом стала мобільна медіастійка. Вона представляє собою портативний рекламний екран в спеціальному коробі. Такий пристрій легко встановити будь-де, а при необхідності — переставити. Функціонально медіастійка — повноцінний світлодіодний екран. Це продукт власного виробництва нашої компанії, а це значить, що ми можемо запропонувати індивідуальний дизайн та застосування різних варіантів світлодіодних модулів з будь-яким кроком пікселя та характеристиками. ) [4] => Array ( [title] => 5 [news_text] => Окрім того, всі бажаючі мали змогу взяти участь у безпрограшній акції від Flylights — виграти знижку 10, 15 або 20%. Такий бонус прийшовся до смаку гостям виставки, які запланувати купити LED- екран. ) [5] => Array ( [title] => 6 [news_text] => Вся наша команда щиро вдячна організаторам, партнерам та гостям LED Expo 2018 і з нетерпінням чекає виставку в наступному році. ) )

Медіавітрина Flylights на виставці LED Expo

12–14 вересня в столиці України відбулася Міжнародна спеціалізована виставка виробників та дистриб’юторів світлодіодної продукції — LED Expo.

Експонентами виставкової зони стали лідери українського та закордонного світлодіодних ринків, до яких приєдналася і наша компанія.

На стенді Flylights було представлене LED-панно, зібране з екранів з різними кроками пікселя: Р2, Р3, Р5, Р6, Р10, а його родзинкою сала медіавітрина — новий продукт для українського ринку. Виглядає вона як прозора поверхня, на якій можна показувати відео. Ефектна та стильна на вигляд, вона одночасно привертає увагу глядача яскравим відеорядом і не заважає огляду, створюючи ефект відкритого простору. Прозорий екран викликав неабиякий інтерес відвідувачів та партнерів.

Та це не всі новинки, представлені на нашому стенді. Ще одним продуктом стала мобільна медіастійка. Вона представляє собою портативний рекламний екран в спеціальному коробі. Такий пристрій легко встановити будь-де, а при необхідності — переставити. Функціонально медіастійка — повноцінний світлодіодний екран. Це продукт власного виробництва нашої компанії, а це значить, що ми можемо запропонувати індивідуальний дизайн та застосування різних варіантів світлодіодних модулів з будь-яким кроком пікселя та характеристиками.

Окрім того, всі бажаючі мали змогу взяти участь у безпрограшній акції від Flylights — виграти знижку 10, 15 або 20%. Такий бонус прийшовся до смаку гостям виставки, які запланувати купити LED- екран.

Вся наша команда щиро вдячна організаторам, партнерам та гостям LED Expo 2018 і з нетерпінням чекає виставку в наступному році.

17.09.2018

Медиавитрина и медиастойка Flylights на выставке LED Expo