Медiастiйка Flylights ► Придбати медiастiйку | Flylights

пн-пт 9:00-21:00
сб-нд 9:00-20:00

Світлодіодна медіастійка

LED-медіастійка це новий тип світлодіодного екрана, який відрізняється стильним виглядом і компактними розмірами, а також високою якістю зображення. Сучасний ультратонкий корпус розкриває безліч можливостей для розміщення, а безрамковий дизайн дозволяє об'єднувати декілька пристроїв в єдиний екран з цільної картинкою. Світлодіодна медіастійка користується зростаючою популярністю в оформленні торгово-розважальних комплексів, магазинів, салонів краси, ресторанів.

Медіастійка

3300$

Розмір - 570х1897 мм

Товщина – 33 мм

Крок пікселя – 2.59 мм

Розмір світлодіодного модуля – 210х280 мм

Роздільна здатність – 729х216 px

Детальна характеристика>

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

directcurr: flylights.com.ua/uk/mediastoika/

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

Будь ласка, вкажіть Ваш e-mail

Будь ласка, опишіть, який екран Вас цікавить (мін. 20 символів)Spam!

Світлодіодна медіастійка

Реклама постійно змінюється, адже її основна функція — це справити враження на глядача. Тому актуальні інструменти маркетингу набридають, застарівають і необхідно шукати нові рішення. Сьогодні все більшу популярність отримують світлодіодні панелі або медіастійки, які дали нове дихання в рекламу, прийшовши на зміну статичної рекламі. Соковите і чітке зображення на яскравому екрані як магніт притягує погляд до відео і створює позитивне враження про ваш продукт, проект, бренд.

Медіастійка укладена в ультратонкий корпус, виглядає актуально, стильно і задає футуристичну ноту своїм дизайном. Тому вона відмінно вписується в інтер'єри торгово-розважальних центрів, офісів і в цілому сучасно оформлених приміщень, стійку зручно розміщувати в видних місцях з великим охопленням аудиторії. Якщо ж однієї медіастійки недостатньо, безрамковий дизайн дозволяє об'єднувати декілька пристроїв в один екран з цільної картинкою без швів. А зручне програмне забезпечення дає змогу швидко управляти контентом, налаштовувати параметри зображення на екрані.

Якщо вас зацікавила світлодіодна рекламна стійка або виникли питання про неї, зверніться до консультантів Flylights, які нададуть повну інформацію про продукт і послуги компанії.

*Розрахунок здійснюється в національній валюті України, згідно з офіційним курсом на день здійснення такого розрахунку