LED-кабінет: особливості, переваги та область застосування

Існує кілька способів кріплення світлодіодних модулів – елементів, з яких складається світлодіодний екран. Одним з найпоширеніших є кабінет – це пристрій, який складається з каркаса, на який за допомогою елементів кріплення встановлені плати зі світлодіодами, з’єднані шлейфами, а також блок живлення, система охолодження і пристрій прийому цифрового сигналу. При необхідності, кілька кабінетів з’єднуються між собою, утворюючи екран. У розібраному вигляді кабінети поміщаються в компактні мобільні кейси. У такому вигляді їх зручно транспортувати і оперативно збирати безшовний дисплей прямо в “гарячій точці”:

• в концертному залі;

• на виставці, презентації;

• на фестивалі, ярмарку та ін.

Це зручне рішення, якщо екран потрібен на конкретний період часу, тому простіше, вигідніше і зручніше замовити оренду кабінетів для збірного екрану, ніж купувати пристрій під одну подію.

Корпус кабінету виконується з різних матеріалів:

• сталь;

• алюміній;

• комбінований варіант (алюміній+пластик, сталь+алюміній).

За типом обслуговування кабінет світлодіодного модуля ділиться на фронтальний (з боку екрану) і тильний (з боку периферії).

Стандартні розміри кабінету – 96х96 см, але зустрічаються й інші параметри.

Однією з головних особливостей кабінету є його велика вага, тому зазвичай під екран, зібраний з таких елементів, готують міцну металеву основу.

Якщо вас зацікавила послуга оренди екранів, звертайтеся до компанії Flylights – ми пропонуємо вигідні умови і якісні екрани.