LED-екрани на Global Inspiring Forum 2018

12 листопада відбувся найбільший форум, організований нашими постійними партнерами KaGroup — Global Inspiring Forum 2018.

Компанія Flylights традиційно надала кілька світлодіодних екранів з кроком пікселя Р5 та Р3 (в цей раз екрани мали нестандартний розмір), а також організувала онлайн-підтримку трансляції виступу спікерів. Але, незважаючи на технічні складності трансляції, LED-екрани українського виробництва відмінно себе зарекомендували, а виступи відомих спікерів — Кевіна Гаскелла, Фредріка Харена, Юхана Норберга, Расмуса Анкерсена — дали можливість учасникам форуму не тільки отримати корисні інсайти, а й закріпити знання необхідним візуальним рядом на екранах Flylights.

Наші колеги, які відвідали захід, люб'язно поділилися кількома найбільш цікавими ідеями, які прозвучали на конференції. Так, з доповіді Юхана Норберга з Швеції ми багато взнали про тренди майбутнього. Ключовим став наведений їм приклад про те, як в 1999 році в рамках експерименту в період популяризації інтернету Гаррі Каспаров грав в шахи проти всіх бажаючих. Будь-яка людина в світі могла подати свій варіант наступного ходу, і люди голосуванням приймали рішення — вдалий це хід чи ні. І відповідно до цього «ходили». Каспаров очікував, що це буде найпростіша гра в його житті. Але ця партія виявилася найскладнішою в його житті, тому що, коли кожен може подавати свої ідеї, і багато рішень виявляються спонтанними, реагувати на них складно. Цей експеримент довів найважливіший висновок — цікаві, глобальні, креативні ідеї можуть народжуватися у будь-кого з людей, які оточують нас.

Кевін Гаскелл з Великобританії розкрив тему надихаючого лідерства, заявивши, що варто робити те, що ніхто не робив раніше, дати можливість співробітникам творити, а також підкреслив, що завдання будь-якого бізнесмена — не тільки прагнути бути кращим, але бути таким.

Темою надихаючого виступу Расмуса Анкерсена стала «Спорт і бізнес: як створювати успішні високопродуктивні команди». Найважливіша відповідь — про те, що боротися не стільки з конкурентами, скільки із собою, тому що спокуса спочивати на лаврах, яких ти досяг після напруженої роботи, дуже великий. Бути уважним і активним в періоди успіху і ніколи не зупинятися на досягнутому, завжди вдосконалюватися — ось основний меседж Расмуса.

Фредрік Харен запропонував подивитися на звичні речі під новим кутом і відповів на питання «де брати нові ідеї». Так, спікер підкреслив, що, якщо ідея не отримала схвалення і підтримки, це не означає, що погана ідея, це означає, що вона була презентована не тієї аудиторії. Висновок — завжди потрібно шукати правильну аудиторію.

Ми раді бути частиною найкращих бізнес-заходів України, допомагати вдосконалювати їх, робити комфортнішими для гостей та організаторів. Тому що світлодіодний екран стає «серцем» будь-конференції, дозволяючи доносити найважливішу інформацію спікера до своїх слухачів. Це сучасно, красиво і практично.

14.11.2018

Назад