Придбайте LED-екран та отримуйте вiдеоконтролер у подарунок

пн-пт 8:00-21:00
сб-нд 9:00-20:00

Весняний БУМ: За купівлю LED-екрану - контролер в подарунок! Flylights (Флайлайтс)

Весняний БУМ: За купівлю LED-екрану - контролер в подарунок!

Додайте барвів своєму бізнесу з новеньким світлодіодним екраном від Flylights та отримуйте в подарунок контролер для управління світлодіодним екраном під вашу модель дисплея*.

Вiдеоконтролер – одна з незамінних частин світлодіодного екрана, що синхронізує LED-екран з комп’ютером, дозволяючи налаштовувати і керувати пристроєм дистанційно. Незамінний девайс для роботи екрану.

Світлодіодний дисплей – це сучасний і ефективний інструмент для просування продуктів, популяризації бренду і трансляції найрiзноманiтнiшого відеоконтенту.

Залиштiть свої контакти в формі, розташованiй нижче. Менеджер зв’яжеться з Вами протягом години, щоб зробити розрахунок вартості.

 

 

 

Умови акції:

При покупці повнокольорового світлодіодного екрану від Flylights вартістю понад $6000 в період дії акції Ви отримаєте вiдеоконтролер абсолютно безкоштовно**!

Строк дії акції:

Акція проводиться в період з 3 березня 2020 року по 31 березня 2020 (23.59.59) по всій території України, крім АР Крим і тимчасово-непідконтрольних територій.

 

* Тип контролера, зазначеного в рекламному повідомленні, може відрізнятися від того, який буде запропонований клієнтові при покупцi LED-екрану.

** Мається на увазі придбання видеоконтроллера за ціною в 1 грн

 

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

Будь ласка, вкажіть Ваш e-mail

Будь ласка, опишіть, який екран Вас цікавить (мін. 6 символів)Spam!