Flylights змінює світ разом з Диригентами змін

13 листопада в готелі Hilton відбулася одна з головних конференцій України — «Диригенти змін. V форум», яка об'єднала амбітних лідерів ринку, з метою знайти оптимальні шляхи підвищення результативності бізнесу, соціальних ініціатив та конкурентоспроможності України на світовому ринку. Як розвивати інноваційність мислення, залученість, націленість на результат — всі ці питання були розкриті на форумі на прикладі успішних кейсів українських і міжнародних компаній.

Flylights вперше виступила LED-партнером конференції такого грандіозного рівня, надавши два світлодіодні екрани, виготовлених з led модулів власного виробництва, розміром 320 см на 192 см з кроком пікселя Р5, а також онлайн-підтримку трансляції презентацій спікерів. Варто відзначити, що на Форумі було презентовано понад 40 виступів, авторства державних і бізнес-лідерів України, а також зарубіжжя. Серед них: Володимир Гройсман, Прем'єр-міністр України; Юрій Косюк, Голова Правління МХП; Володимир Омелян, Міністр інфраструктури України; Андрій Булах, Керуючий партнер «Делойт» в Україні; Володимир Поперешнюк, Екс-міністр економіки України; Андрій Коболєв, Голова правління НАК «Нафтогаз України»; Тал Хен, Лідер департаменту корпоративних фінансів в сфері ТМТ і керівник напрямку інновацій, «Делойт» в Ізраїлі; Роман Бондар, Керуючий партнер, Оджерс Берндтсон та багато інших.

«Диригенти змін — місце зустрічі людей, які не тільки дивляться в майбутнє, а й самі його створюють. Для нас, представників компанії, яка займається виробництвом товарів високих технологій, розвиток та інновації є частиною ДНК. Однак, ми не прагнемо до новаторства виключно заради змін, ми розвиваємося з метою поліпшення технологій і, як результат, якості життя», — прокоментував Михайло Ткаченко, директор маркетингу Flylights.

Команда Flylights пишається тим, що має унікальну можливість підвищувати свій рівень завдяки участі в подібних ініціативах, а також сподівається, що це був перший крок до побудови довгострокового партнерства з «Диригентами змін».

15.11.2018

Назад