Array ( [0] => Array ( [title] => 1 [news_text] => Retail & Development Business Awards щорічна урочиста церемонія нагородження кращих компаній сфери роздрібної торгівлі та комерційної нерухомості України, відбулася 4 вересня у КВЦ «Парковий». ) [1] => Array ( [title] => 2 [news_text] => У 14 номінаціях між собою боролися компанії зі сфери рітейлу, в 6 номінаціях за перемогу змагалися найбільші інтернет-магазини, а ще в 5 — кращі ТРЦ міста Київ. ) [2] => Array ( [title] => 3 [news_text] => Наша компанія вже традиційно виступила LED-партнером заходу, обладнавши основну залу КВЦ «Парковий» двома світлодіодними екранами розміром 384 на 256 см. LED-дисплеї зробили шоу не тільки зручним для перегляду, але й веселішим та яскравішим. Наші технічні спеціалісти провели онлайн-трансляцію церемонії нагородження. ) [3] => Array ( [title] => 4 [news_text] => Партнерство Flylights та Асоціації рітейлерів України розпочалося у 2017 році. За цей період світлодіодна продукція нашого виробництва прикрасила вже чотири заходи, організовані Асоціацією, а 2018 рік ми плануємо завершити партнерством на 6-му саміті індустрії рітейлу та девелопменту Retail & Development Business Summit-2018, який відбудеться 6 грудня у столичному КВЦ «Парковий». ) [4] => Array ( [title] => 5 [news_text] => Наша команда вдячна організаторам церемонії нагородження та від щирого серця вітає переможців та номінантів конкурсу. ) )

Ми на R&D Business Awards 2018

Retail & Development Business Awards щорічна урочиста церемонія нагородження кращих компаній сфери роздрібної торгівлі та комерційної нерухомості України, відбулася 4 вересня у КВЦ «Парковий».

У 14 номінаціях між собою боролися компанії зі сфери рітейлу, в 6 номінаціях за перемогу змагалися найбільші інтернет-магазини, а ще в 5 — кращі ТРЦ міста Київ.

Наша компанія вже традиційно виступила LED-партнером заходу, обладнавши основну залу КВЦ «Парковий» двома світлодіодними екранами розміром 384 на 256 см. LED-дисплеї зробили шоу не тільки зручним для перегляду, але й веселішим та яскравішим. Наші технічні спеціалісти провели онлайн-трансляцію церемонії нагородження.

Партнерство Flylights та Асоціації рітейлерів України розпочалося у 2017 році. За цей період світлодіодна продукція нашого виробництва прикрасила вже чотири заходи, організовані Асоціацією, а 2018 рік ми плануємо завершити партнерством на 6-му саміті індустрії рітейлу та девелопменту Retail & Development Business Summit-2018, який відбудеться 6 грудня у столичному КВЦ «Парковий».

Наша команда вдячна організаторам церемонії нагородження та від щирого серця вітає переможців та номінантів конкурсу.

07.09.2018

Flylights — партнер R&DBAwards 2018