Array ( [0] => Array ( [title] => 1 [news_text] => Flylights виступила технічним партнером майстер-класу «Бізнес у стилі FAANG» — організувала трансляцію та надала LED-екрани власного виробництва. ) [1] => Array ( [title] => 2 [news_text] => 9 листопада в Києві відбувся найочікуваніший майстер-клас року від Кьєлла Нордстрема, шведського економіста, письменника й бізнес-спікера світового масштабу, на тему «Бізнес у стилі FAANG». Компанія Flylights як технічний партнер заходу допомогла в організації проведення онлайн-трансляції, а також надала світлодіодні екран власного виробництва для демонстрації відеоматеріалів майстер-класу. Під час лекції спікер неодноразово говорив про те, що на компанії та організаційні структури впливають величезні технологічні зміни. І, звичайно, головна ідея будь-якого бізнесу — це мистецтво заробляти гроші. Пан Нордстрем підкреслив, що людям, які хочуть іти в ногу з часом, просто необхідно бути в курсі того, що відбувається в секторі FAANG (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google). Саме це, на думку шведського експерта, допоможе втриматися на плаву. Варто зазначити, що Кьєлл Нордстрем уперше відвідав Україну, але, зважаючи на аншлаг, був дуже бажаним спікером — понад 500 представників національної еліти й топ-менеджменту українських компаній зайняли всі місця в конференц-залі. «Ми дуже цінуємо якісні бізнес-події, які проводять в Україні. Адже саме вони допомагають бізнесу країни розвиватися, отримувати доступ до нових інструментів і міжнародного досвіду. Тому ми готові вкладатися й допомагати організаторам таких ініціатив», — підкреслив Михайло Ткаченко, директор маркетинг-департаменту UTEC Group. Flylights дякує KA Group — компанії №1 в Україні у сфері організації навчальних заходів, і готова до подальшої співпраці. ) )

FLYLIGHTS – ПАРТНЕР ІВЕНТУ КЬЄЛЛА НОРДСТРЕМА

Flylights виступила технічним партнером майстер-класу «Бізнес у стилі FAANG» — організувала трансляцію та надала LED-екрани власного виробництва.

9 листопада в Києві відбувся найочікуваніший майстер-клас року від Кьєлла Нордстрема, шведського економіста, письменника й бізнес-спікера світового масштабу, на тему «Бізнес у стилі FAANG». Компанія Flylights як технічний партнер заходу допомогла в організації проведення онлайн-трансляції, а також надала світлодіодні екран власного виробництва для демонстрації відеоматеріалів майстер-класу. Під час лекції спікер неодноразово говорив про те, що на компанії та організаційні структури впливають величезні технологічні зміни. І, звичайно, головна ідея будь-якого бізнесу — це мистецтво заробляти гроші. Пан Нордстрем підкреслив, що людям, які хочуть іти в ногу з часом, просто необхідно бути в курсі того, що відбувається в секторі FAANG (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google). Саме це, на думку шведського експерта, допоможе втриматися на плаву. Варто зазначити, що Кьєлл Нордстрем уперше відвідав Україну, але, зважаючи на аншлаг, був дуже бажаним спікером — понад 500 представників національної еліти й топ-менеджменту українських компаній зайняли всі місця в конференц-залі. «Ми дуже цінуємо якісні бізнес-події, які проводять в Україні. Адже саме вони допомагають бізнесу країни розвиватися, отримувати доступ до нових інструментів і міжнародного досвіду. Тому ми готові вкладатися й допомагати організаторам таких ініціатив», — підкреслив Михайло Ткаченко, директор маркетинг-департаменту UTEC Group. Flylights дякує KA Group — компанії №1 в Україні у сфері організації навчальних заходів, і готова до подальшої співпраці.

25.07.2018