Array ( [0] => Array ( [title] => 1 [news_text] => Flylights взяла участь в автомобільній виставці АвтоТехСервіс, де продемонструвала можливості в оформленні АЗС світлодіодними екранами. ) [1] => Array ( [title] => 2 [news_text] => З 23 по 26 травня Flylights брала участь у міжнародній виставці для фахівців автосервісу й післяпродажного обслуговування автомобілів — АвтоТехСервіс. У період експо наша компанія представляла свою продукцію в розділі «Будівельні, рекламні технології та дизайн», демонструючи, що оформлення автозаправних комплексів LED-екранами допомагає виділитися серед конкурентів і вдало розвивати свій бізнес. ) [2] => Array ( [title] => 3 [news_text] => Виставку відвідали 8184 фахівці з усіх областей України, країн близького й далекого зарубіжжя, що на 36 % більше, якщо порівнювати з минулим роком. Експозиція виставки охопила всі напрями ринку автомобільного й автозаправного сервісу. ) [3] => Array ( [title] => 4 [news_text] => Не викликає сумніву той факт, що участь нашої компанії у виставці АвтоТехСервіс є унікальним маркетинговим інструментом, ефективним механізмом просування світлодіодної продукції на українському й міжнародному ринках. ) )

Flylights на виставці АвтоТехСервіс

Flylights взяла участь в автомобільній виставці АвтоТехСервіс, де продемонструвала можливості в оформленні АЗС світлодіодними екранами.

З 23 по 26 травня Flylights брала участь у міжнародній виставці для фахівців автосервісу й післяпродажного обслуговування автомобілів — АвтоТехСервіс. У період експо наша компанія представляла свою продукцію в розділі «Будівельні, рекламні технології та дизайн», демонструючи, що оформлення автозаправних комплексів LED-екранами допомагає виділитися серед конкурентів і вдало розвивати свій бізнес.

Виставку відвідали 8184 фахівці з усіх областей України, країн близького й далекого зарубіжжя, що на 36 % більше, якщо порівнювати з минулим роком. Експозиція виставки охопила всі напрями ринку автомобільного й автозаправного сервісу.

Не викликає сумніву той факт, що участь нашої компанії у виставці АвтоТехСервіс є унікальним маркетинговим інструментом, ефективним механізмом просування світлодіодної продукції на українському й міжнародному ринках.

11.06.2018