Flylights на Українському Бізнес Форумі

19 листопада в КВЦ «Парковий» був проведений Український Бізнес Форум. УФБ — це професійна платформа для великого і середнього бізнесу в Україні. В рамках заходу відбулися панельні дискусії з представниками Мінфіну, НБУ, провідними юристами та аудиторами, де обговорювалася актуальна тема — «Як вижити в епоху змін. Інвестиції та інновації для бізнесу».

Компанія Flylights вперше виступила партнером даного заходу, прикрасивши реєстраційну зону LED-роллапами і медіастійкою власного виробництва з динамічним і яскравим контентом. Ці невеликі світлодіодні конструкції дозволили організаторам донести до гостей основну інформацію, позначити зони і розповісти програму заходу без використання друкованих матеріалів. На вертикальних рекламних дисплеях вдало розмістився інформаційний контент, попередньо адаптований дизайнерами нашої компанії. Такий підхід зберіг кошти організаторів, які були б витрачені на виробництво друкованих матеріалів, а також додав сучасності та інноваційності реєстраційним та інформаційним зонам.

Ми горді тим, що змогли не тільки приєднатися до Українського Бізнес Форуму в якості гостей, а й зробити його краще, забезпечивши захід сучасною світлодіодною продукцією українського виробництва. Впевнені, що партнерство в подібних бізнес-івентах не тільки принесе нових клієнтів нашій компанії, але і посприяє формуванню іміджу України, як держави з високотехнологічними виробництвами.

22.11.2018

Flylights на Украинском Бизнес Форуме
Назад