Flylights — партнер оператора бізнес-заходів KA Group

Другий рік поспіль український бренд світлодіодної продукції Flylights співпрацює з компанією КА Group. Остання займається організацією бізнес-орієнтованих заходів, на які в якості спікерів запрошуються передові експерти з області керівників. На заходах розглядаються питання, пов'язані з побудовою бізнесу, які будуть корисні топ-менеджерам та іншим керівникам середнього та великого бізнесу.

Мета КА Group — підвищення рівня кваліфікації українських фахівців, які займаються управлінською діяльністю, а також організація освітніх бізнес-заходів на світовому рівні, з живим спілкуванням, корисними і практичними кейсами, а також турботою про кожного клієнта.

Так, організаторами КА Group було проведено майстер-клас «Залученість персоналу» від британського експерта Метта Кребтрі, який розповів про управління працівниками, підйом мотивації та ефективності їх роботи. Зі звичною прямотою, лектор попередив про ту небезпеку, яку представляє ієрархія, яка розрослася, а також відгородження начальства від персоналу нижньої ланки. Це вже п'ятий київський візит пана Кребтрі, його практичні й засновані на особистому досвіді лекції користуються стабільною популярністю в українських слухачів.

Цей захід зробили яскравіше LED-технології від Flylights, які надали йому вигляду, відповідний високим стандартам організатора. Команда Flylights рада можливості взяти участь у розвитку українського бізнес-освіти і сподівається на подальшу плідну співпрацю з КА Group.

06.02.2019

Назад