Flylights на Київському півмарафоні

22 квітня в столиці України відбувся восьмий Київський міжнародний півмарафон, в якому взяли участь понад 11 000 бігунів. Кожен міг вибрати дистанцію за своїми побажаннями та силами: від 1 до 21 км.

Команда Flylights уперше приєдналася до бігових змагань, вибравши півмарафонську дистанцію в командній естафеті 3х5 км + 1х6,0975 км і благодійний забіг на 2 км. Нагадаємо, що метою благодійного забігу було обладнати кабінет реабілітації ДУ Інституту травматології та ортопедії НАМН України.

Крім корпоративної участі, Flylights виступила LED-партнером заходу, забезпечивши спортивне містечко, яке розмістилося на Контрактовій площі, світлодіодним екраном розміром 640х320 см. Такий розмір дав змогу вболівальникам комфортно спостерігати за ходом змагань на трасі, очікуючи бігунів на фініші.

Нагадаємо, Київський міжнародний півмарафон проходить уже восьмий рік поспіль. За цей час кількість учасників зросла з 800 до 11 000 бігунів з 52 країн світу. У цьому році майже 25 000 глядачів підтримували тих, хто біг вулицями міста. Для України ця подія стала історичною — уперше на її території відбувся забіг IAAF Bronze Label (відзнака Міжнародної Асоціації легкоатлетичних федерацій). Такий статус гарантує проведення змагань відповідно до світових стандартів якості, безпеки й обслуговування.

Наша команда пишається тим, що стала частиною спортивного заходу такого високого рівня та змогла зробити його ще кращим і комфортнішим для учасників і вболівальників.

23.04.2018

Назад