Array ( [0] => Array ( [title] => 1 [news_text] => 30–31 травня відбувся XXІV Київський Міжнародний телерадіоярмарок — щорічний бізнес-форум медіа-індустрії в Україні, який відвідало понад 3100 фахівців. ) [1] => Array ( [title] => 2 [news_text] => Компанія Flylights була представлена серед експонентів виставки зі стендом 10 м2 і екраном із кроком пікселя Р3, на якому відвідувачі могли ознайомитися з характеристиками екрана й реалізованими проектами компанії. ) [2] => Array ( [title] => 3 [news_text] => Цей захід є однією з ключових подій у сфері медіа-індустрії, просуванні технічної апаратури й технологій, він став для компанії Flylights чудовим майданчиком для отримання контактів і розширення клієнтської бази. ) [3] => Array ( [title] => [news_text] => У рамках заходу відбулася щорічна благодійна акція «Подаруй книжку», до якої долучилися співробітники нашої компанії. Разом ми зібрали близько 100 книжок, які організатори відвезуть дітям. ) )

Flylights на бізнес-форумі медіа-індустрії

30–31 травня відбувся XXІV Київський Міжнародний телерадіоярмарок — щорічний бізнес-форум медіа-індустрії в Україні, який відвідало понад 3100 фахівців.

Компанія Flylights була представлена серед експонентів виставки зі стендом 10 м2 і екраном із кроком пікселя Р3, на якому відвідувачі могли ознайомитися з характеристиками екрана й реалізованими проектами компанії.

Цей захід є однією з ключових подій у сфері медіа-індустрії, просуванні технічної апаратури й технологій, він став для компанії Flylights чудовим майданчиком для отримання контактів і розширення клієнтської бази.

У рамках заходу відбулася щорічна благодійна акція «Подаруй книжку», до якої долучилися співробітники нашої компанії. Разом ми зібрали близько 100 книжок, які організатори відвезуть дітям.

11.06.2018